Výsledkem bourání starého domu, případně jeho rekonstrukce, jsou obvykle hromady stavební sutě.

Podobný odpad vznikne při vyklízení starého sklepa, dvoru či jiného objektu. Obyvatelé na Prostějovsku a Vyškovsku si nemusí klást nerudovskou otázku „kam s ním?“, protože v jejich regionu působí firma Cetkovský. Provádí odvoz sutě Prostějov a v širokém okolí, jako jsou obce Plumlov, Tovačov, Kralice na Hané, Určice, Lutín, Olšany u Prostějova, Brodek u Konice, Ptení, Protivanov, Pustiměř, Ivanovice na Hané, Němčice a další.

Jak to funguje

Služeb firmy Cetkovský mohou využívat jak stálí obyvatelé měst Vyškov a Prostějov i mnoha obcí v okolí, ale i zdejší majitelé rekreačních chat a chalup, majitelé penzionů, i podnikatelé vlastnící menší firmu. Kdokoliv si může u firmy objednat přistavení kontejneru na odvoz stavební sutě či jiného nepotřebného materiálu na libovolné jím určené místo. Kdo zvládne naložit kontejner během dvou dnů, ušetří peníze, neboť v takovém případě je odvoz zcela zdarma.

Součástí odvozu sutě či jiných zbytků po úklidu je samozřejmě i ekologická likvidace. Zákazníci firmy Cetkovský se tak nemusí obávat případné kontroly ze strany orgánů životního prostředí.

Ke službám firmy dále patří také provádění demoličních prací včetně nakládky, odvozu a ekologické likvidace veškerého odpadu.

Další služby

Stavebníkům se nabízí jedinečná služba v podobě dovozu jakéhokoliv stavebního materiálu, jako je například písek, štěrk, dřevo, ale také míchaný beton. Firma provádí i zemní práce včetně vybudování základové desky pro nový dům. Na každém staveništi je potřeba uschovat nářadí či drobný stavební materiál. Tomuto požadavku dokáže firma Cetkovský vyhovět tím, že na určené místo přistaví, instaluje a pronajme stavební buňku na sjednanou dobu, případně i na celou dobu stavby.

Jednou ze služeb je také přeprava aut, autovraků, zemědělské mechanizace, či jiných strojů na speciálních přepravnících. Firma Cetkovský disponuje i kontejnery určenými k přepravě a odvozu nebezpečného odpadu v režimu ADR. Používá k tomu uzamykatelné a oplachtované kontejnery, které zabraňují znečišťování okolí přepravní trasy.