Doporučujeme

Zajímáte se o reality v Itálii? Zjistěte, jak zde koupit nemovitost

Pokud se zajímáte o zahraniční nemovitosti, nejste zdaleka sami. Dříve by o tom mnoho lidí ani neuvažovalo, ale vše změnil fakt, že ceny tuzemských nemovitostí jdou prudce nahoru. Jsou tak drahé, že většina lidí raději bydlí v pronájmu. Pokud i vám připadají ceny nehorázné, možná už koukáte po těch zahraničních. Je zajímavé, že v mnoha turisticky atraktivních zemích jsou nemovitosti ještě levnější než u nás. Lákavou zemí pro nákup nemovitosti je také Itálie.

Italské reality

V Itálii je velké množství nemovitostí k prodeji a nenabízí se jen Italům, ale každému, kdo o ně projeví zájem, včetně Čechů. Abyste si mohli nemovitosti v Itálii prohlédnout, využijte k tomu portál https://www.italicahomes.com/cs. Provozují ho specialisté na italské reality, kteří vám zprostředkují jejich nákup. Vybírat můžete jak nemovitosti pro bydlení, tak i pro podnikání. V nabídce jsou tedy byty, domy, komerční objekty, pozemky a také farmy. Pokud zde chcete bydlet, můžete si vybrat dům ve své oblíbené lokalitě. Mnoho lidí si zde pořizuje rekreační objekty, které také často pronajímají jiným turistům.

Nabízí se vám třeba také nákup hotelů, restaurací a prostorů pro obchůdky nebo pro zázemí firmy. Možnosti jsou skutečně široké. Procházení nemovitostí je velmi snadné a to zejména díky přehledně rozděleným kategoriím, interaktivní mapce a filtru, který vám umožní hledat podle vašich preferencí. Všechny nabízené nemovitosti jsou velmi přehledně popsané a nechybí u nich informace o ceně a mnoho fotografií. Jestliže jste ještě ani neuvažovali o tom, že byste si nemovitost v Itálii (Immobilie in Italien) někdy pořídili, můžete web navštívit, inspirovat se a třeba to bude ten správný impuls, který vás k něčemu takovému motivuje. Stále více lidí nakupuje zahraniční nemovitosti a vy se k nim můžete přidat.