Ostatní

Výkup automobilů: Jaké jsou výhody?

Když přijde čas zbavit svého starého osobního nebo firemního nákladního automobilu, musíte zvážit několik možností, jak tuto operaci provést. Jako nejvíce efektivní se na první pohled zdá prodej svépomocí. Přece víte, kolik chcete za svůj peněz. Když se však zamyslíte, zjistíte, že to nemusí být ta nejlepší možnost. Výkup aut profesionály s sebou přináší takové výhody, které vás v první chvíli nenapadnou. Na webu zahotove.cz vyřídíte vše za několik minut, ani odvoz vozu není vaší starostí – a to je jedna z mnoha výhod.

Prodej vozu svépomocí se může protáhnout

Sice vytvoříte skvělé fotografie vašeho vozu, vytvoříte detailní, ale srozumitelný popis (už to zabere spoustu času) a vše nahrajete na různé inzertní platformy, ovšem než se uskuteční samotný prodej, může trvat i několik týdnů, někdy i měsíců. S využitím služby zahotove.cz můžete mít své peníze téměř ihned.

Veškeré formality za vás vyřídí pracovníci zahotove.cz

Kupní smlouva musí mít náležitosti, které odpovídají českým zákonům. Sepsání kupní smlouvy je však jen začátek. Kolem přepisu vozu je spousta papírování, kterému se můžete snadno vyhnout s pomocí služby zahotove.cz.

Svého auta se můžete s klidem vzdát; profesionálové vás doprovází a vyřizují s vámi veškeré administrativní formality týkající se této transakce. Těžíte z jejich zkušeností v oboru a atmosféry důvěry, kterou vám prodej jednotlivci nemůže přinést. A to nejen u osobních aut, můžete využít také výkup nákladních vozidel.

Výkup vozidel ve špatném stavu nebo bez STK

Při dalším prodeji vozidla profesionálovi můžete své vozidlo prodat v dobrém stavu, ale také bez nedávné technické kontroly, což může být vyžadováno při prodeji fyzické osobě. Ať už je váš vůz v jakémkoliv stavu, profesionálové ho mohou vzít zpět a na základě jeho celkového stavu, modelu a roku navrhnout cenovou nabídku. Rozhodnutí už je jen na vás.