Pečení cukroví dokáže být i zábavné, ale plno lidí na to zkrátka a jasně, nemá čas. I když můžete namítat, že je za chvíli hotovo, přesto je jednodušší si nějaké cukrovinky objednat.

My vám nabízíme několik druhů kuliček – nepečené cukroví, které si zamilujete. Jak příchutěmi, tak vzhledem. Kdo by odolal tiramisu, kokosu, medu nebo čokoládě?

A kuličkám punc jedinečnosti dodá taktéž alkohol. Rum vlastní vynikající chuť, mandlový likér zase jemnost.

Je na vás, kterou pralinku si vyberete. Věřte, že u jedné nezůstanete a budete tak chtít okusit všechny. Pro milovníky kávy se určitě najde i tato podoba. Káva je v dezertech zajímavým zpestřením. Vychutnejte si kávová zrnka v mleté podobě, pyšní se originalitou. Celá ovocná vánoční kolekce je stylová!

Jíme očima, ale vnímáme hlavně chuť

Je to pravda, že? Shodneme se na tom, že pokrm by měl vypadat luxusně, ale současně tak i chutnat. Pokud jde o dodání lahodnosti, dejte přednost aromatickým surovinám a dokonalému zpracování. Naše cukrovinky jsou decentní a chutnají skvěle.

Stylové Vánoce s našimi super dezerty

Čas od času si rádi dopřejeme více sladkého, než je zdrávo. K této příležitosti vás zřejmě napadají i vánoční hody. Na stole je několik druhů cukroví a nevíte, co ochutnat dříve. Nebude jednodušší si objednat jen pár kuliček, vánoční muffiny a pár cupcakes?

Jednak na Vánoce nepřiberete a navíc si pochutnáte na daleko menších porcích. Jeden cupcake nebo raději pět kousků kaloricky nadopovaného cukroví? Dejte si na misku vah, čemu dáte přednost.

U nás je lahodnost a kvalita na prvním místě. Dbáme na čerstvost surovin, a proto si u nás přijdete na své. Chutě ovoce i čokolády jsou autentické, nic není přeslazeného.

Čokoláda se navíc k alkoholu hodí. Tak proč nespojit příjemné s užitečným? Více naleznete na https://www.frutiko.cz/