Ostatní

Využijte termolis a řezací plotr

Módním trendem, který je oblíben zejména u mladé generace, je potisk triček. K potisku slouží termolisy, což jsou stroje vyvinuté k uchycení speciálních materiálů na jiný materiál, kterým jsou právě trička, ale i jiné podklady nevyjímaje ani různé předměty. Princip uchycení zajišťuje topná deska s vhodně nastavenou teplotou a cílený tlak. Kvalitního potisku lze dosáhnout udržování termolisu v dobrém stavu. Na trhu je celá spousta termolisů různých značek, ovšem podmínky pro bezvadný chod musí být splněny jak u značkových výrobků, tak u levných termolisů z Číny.

Termolisy Marta

Profesionální značkové termolisy Marta se vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí. Pořízení značkového termolisu je dobrou investicí na dlouhá léta. Pokud se o značkový termolis budete dobře starat, můžete jej používat bez problémů mnoho let. Příkladem kvality, spolehlivosti a dosažení prvotřídního potisku je kvalitní 3D termolis na potisk. Pro potisk plochých předmětů, jako jsou například trička či jiné druhy oblečení, tašky, puzzle, podložky pro myš u počítačů je určen termogransferový lis PTC380. Má široký rozsah pracovních teplot, což umožňuje provádět transferový potisk z předlohy vytištěné v laserové tiskárně nebo z fólií flex a flock.

Řezací plotr

Toto zařízení lze přirovnat k tiskárně, které však obrázky netiskne barvou, ale vyřezává, a to do různých materiálů. Dík řezacímu plotru si můžete vytvořit vlastní potisky na tričko, potisknout teplákovinu metráž, dokonce i dělat výseky z papíru, střihy z látek, tvořit samolepky a spoustu dalších zajímavých věcí. Společnost Marta s.r.o. nabízí řezací plotry výhodně, takže si toto zařízení může dovolit téměř každý. Na výběr jsou jak řezací plotry, tak kreslící plotry, ale i kombinace těchto dvou operací v podobě řezacího-kreslícího plotru. Součástí nabídky je i příslušenství v podobě plotrových nožů, které jsou při používání všech plotrů nezbytné.