Doporučujeme

Potřebujete kvalitní vizitky?

Zakládáte novou společnost nebo měníte strategii té stávající? Pak jistě budete potřebovat vizitky. Vizitka reprezentuje vaši společnost, proto si její návrh dobře promyslete. Vizitkou dáváte vědět o vaši společnost potencionálním zákazníkům, klientům nebo obchodním partnerům. Na printuj.cz vám zhotoví vizitky ve dvou velikostech a můžete si vybrat, zda zvolíte mastnou nebo lesklou úpravu.

Jak má vizitka vypadat?

Vizitka by neměla být příliš barevná a přeplácaná. Vždy by na ní mělo dominovat, čím se zabýváte a vaše údaje. Jméno, adresa společnosti, telefon a email. Nezapomeňte na titul. Někteří lidé už uvádí i své profily nebo profil firmy na sociálních sítích. Fotografii sídla společnosti nebo vašich výrobků na vizitku nedávejte, působí to lacině. To bylo zvykem v minulém století a dnešní vizitky mají působit věcně a profesionálně. Investujte raději do jejich laminace. Pečlivě vybírejte font. Příliš nápadný a nebo více druhů písma na jedné vizitce nevypadá dobře. Tisk vizitek přenechte profesionálům ve svém oboru na printuj.cz.

Nevíte, jak návrh vytvořit?

Na internetu naleznete mnoho rad a programů, které vám s vytvořením vizitky pomohou. Pokud si ani tak nejste jisti, můžete na printuj.cz využít některých z připravených návrhů, které mají k dispozici nebo využít služeb nějakého grafika. Vybírejte dobře. Nebojte se do vizitek investovat více peněz, jistě se vám to vrátí.

Sjednoťte design

Hlavičkové papíry nebo obálky se stejným logem, které využijete na vizitce dodají vaší společnosti důvěryhodnost. Navíc se nedají přehlédnout.

Přidejte vizitky k dárkům

Chystáte pro své klienty nebo obchodní partnery malý vánoční dárek a vánoční přání? Dárkem se připomenete a pokud do něj vložíte vizitku, která ihned zaujme, upozorníte na sebe a tím i na svou společnost, což by mělo být vaším cílem.