Ostatní

Kvalitní obuv a ochranné pracovní pomůcky jako nezbytnost pro riziková povolání

Některá povolání sebou nesou riziko zranění a jsou více nebezpečná než jiná. Snižte riziko vzniku zranění na minimum a pořiďte si kvalitní pracovní obuv a ochranné pracovní pomůcky.

Prevence

Investice do kvalitní obuvi a ochranných pracovních pomůcek je opravdu efektivním preventivním opatřením. Ochrání vás před možnými nehodami a zraněním.

Kvalitní obuv

Pracovní obuv na sobě máte více než 8 hodin denně. Měla by mít tedy nejen funkci ochrannou, ale měla by být také pohodlná a odolná. Přesně taková je celokožená pracovní obuv, kterou naleznete na stránkách Repa cz. Obuv je opatřena nástřikovou podešví, přičemž má podešev výborné vlastnosti na tlumení nárazů při chůzi, navíc chrání prsty před možným zraněním. Kromě pracovní obuvi zde však najdete také pracovní rukavice a pracovní pomůcky pro svářeče, kováře a mnohé další profese.

Tradice a kvalita

Repa je tradičním výrobcem, jehož produkty splňují standardy kvalitní české výroby. Vše je posíleno kolektivní zkušeností a potenciálem zlínského regionu, jelikož právě zde má výroba obuvi a zpracování kůže dlouholetou tradici.

Pracovní pomůcky

Ochranné pracovní pomůcky jsou pro některá povolání něčím nepostradatelným. V jejich nabídce tak nechybí ochranné pracovní pomůcky, jako jsou zástěry, rukávníky či kamaše pro svářeče, ale také zástěry pro kováře, nákoleníky, podložky, zápěstní podložky a brašny. Jsou však schopni splnit vaše přání a vyrobit i jiné speciality z přírodní ušně.

Pro zdravotníky

Speciální oblečení vyžaduje také zdravotnictví. Kvalitní zdravotnická obuv, či zdravotní oblečení pro lékaře a sestry najdete na www.infinitemedstyle.cz. Navíc tento internetový obchod nabízí i vybavení pro zdravotníky – chirurgické nástroje, fonendoskopy, lékárničky, ale třeba i záchranářské batohy.

Obuv Prestige

Kdo by neznal modrobílou klasiku, kterou nosili do práce i naši tatínkové. Obuv Prestige byla a je stále velmi oblíbenou. V jejich e-shopu naleznete také kompletní sortiment obuvi Prestige, která je vyráběna na Zlínsku. V nabídce naleznete obuv dámskou, pánskou i dětskou, a to určenou k běžnému chození, sportování, turistice či práci.