Doporučujeme

Když dojdou finance

Množství peněz, které člověk má, není v naprosté většině případů nevyčerpatelné. Skoro každý z nás se sice může pochlubit tím, že si na nějaké peníze přichází, a to nejedním možným způsobem, ovšem jistotu, že tyto příjmy budou vždy stačit na pokrytí veškerých nákladů, nemá skoro nikdo. A tak se hravě stane, že člověk jednoho dne zjistí, že má ještě zaplatit za to či ono, jenže už zkrátka není čím. Jedna kapsa je prázdná, druhá vysypaná, a kde nic není, tam jak známo ani smrt nebere.

Ale jak to zařídit, když se má dostávat peněz i tehdy, když se jich nedostává? Jak si pořídit – a to nejednou velice rychle – i nějaké peníze navíc?

Často nezbývá jiná možnost než půjčka. Protože dostatečně lukrativních zaměstnání, kam by člověk přiběhl ve chvíli, kdy mu scházejí nějaké peníze, udělal si své a hned dostal potřebné finanční prostředky na ruku, není věru moc. A úspory, kterými by se to dalo řešit, také mnozí z našinců nemají.

Vzít si půjčku? Vlastně proč ne! Chce to jenom vybrat si tu pravou…

Ale která je ta pravá? Podle nejrůznějších reklam by se dalo domnívat, že vlastně každá, jenže tak tomu pochopitelně není.

Když má člověk skutečné finanční těžkosti, je pro něj ideální volbou americká hypotéka nebankovní. A to proto, že u ní se nemusí prokazovat ani příliš vysoké příjmy, ani dokonale vypadající registry dlužníků, ani jiné náležitosti, jež problematickým žadatelům v bance vesměs zlomí vaz.

Americká hypotéka totiž může být poskytnuta i těm, kdo vydělávají jen poměrně málo, kdo mají nějaký ten záznam v registrech dlužníků, ale třeba i exekuce a další závažné problémy. Stačí se tu za podobnou půjčku zaručit dáním nějaké nemovitosti do zástavy a rázem je dostupná taková americká hypotéka bez dokládání příjmů v nedosažitelné výši, dá se obejít u takové hypotéky bez registru i zdlouhavého prověřování. A přitom jde stále o půjčku výhodnou, a dokonce natolik flexibilně nastavitelnou, že ji zvládne prakticky každý.