Doporučujeme

Jakou vybrat bezkontaktní automyčku?

Máte pocit, že Vaše podnikání poslední dobou stagnovalo a rádi byste tomu dodali nový nádech? Neklesejte na mysli a nechejte si poradit od skutečných odborníků. Ve Vašem pneuservise se nezastavíte, jestliže se rozhodnete dát šanci modernímu mytí aut. Automyčky dnes hýbou automobilovým světem.

Bezkontaktní automyčky nabízí pohodlné mytí aut

Samoobslužné bezkontaktní automyčky si zamilují nejen Vaši klienti, ale také Vy. Právě tento způsob mytí se stává poslední dobou čím dál tím oblíbenějším. Je to dáno především snadnou obsluhou, kterou zvládnout i ti nejméně zdatní majitelé motorových vozů. Mytí aut v automyčce dnes patří mezi nejběžnější a nejrozšířenější způsob mytí vozidel. Obrovskou výhodou automyček je především pohodlí. Obsluhu automyčky a následné mytí vozidla hravě zvládne sám jeho uživatel. To dává velkou příležitost majiteli automyčky věnovat se dál svému podnikání a pracovat na tom, aby služby daného zařízení byly na co nejvyšší úrovni. Automyčky od společnosti bkfcarwash.cz se skvěle hodí jako doplňková služba nejen zmíněných pneuservisů, ale také čerpacích stanic, stanic technických služeb a maloobchodů. Automyčky BKF CarWash nabízí, jak základní mycí program, tak rozšířenou nabídku mycích programů. Mycí programy si hravě poradí s odstraněním nejrůznějších nánosů prachu i špíny. Při volbě pokročilejších mycích programů docílíte rovněž umytí podvozku.

Co je nového u automyček společnosti BKF CarWash?

K nejrozšířenějším typům automyček u společnosti BKF CarWash patří kontejnerové automyčky a modulární myčky. Zatímco kontejnerové automyčky se doporučují použít tam, kde dochází k vysokému a středně velkému provozu automobilové dopravy, modulární automyčky jsou považovány za skvělou alternativu kontejnerových automyček. Společnost BKF CarWash přináší další novinku, a to v podobě pohodlné a bezpečné správy automyček. Gró tohoto programu spočívá v pohodlném získání dat pomocí mobilu, tabletu či počítače kdykoliv a odkudkoliv.