Doporučujeme

Chystáte se do Itálie? Pronajměte si prázdninovou vilku třeba v Toskánsku

Toskánsko je jednou z oblastí Itálie. Svým návštěvníkům nabízí rozmanitou přírodní krajinu – hory a nížiny nebo krásné mořské pláže. Dovolená Itálie – to může být třeba právě Toskánsko. Čekají zde na vás města i vesnice, olivové a cypřišové háje a nekonečně dlouhé vinice. Na své si přijdou také milovníci památek, kultury a historie. Zaradují se i vaše chuťové pohárky a to nad lahodným vínem a nad vynikající italskou kuchyní. Zajistěte si pronájem domu v Itálii a užívejte si vše, co nabízí, plnými doušky.

ItalicaRentals – pronájem vám na míru

Portál cz.italicarentals.com nabízí možnost pronájmu domu, apartmánu, bytu, statku nebo vilky pro vaši zaslouženou dovolenou. Vyberte si nemovitost podle vašich představ a zarezervujte si ji v termínu vaší dovolené. Pro svůj pobyt tak budete mít klid, dostatek místa a soukromí. Jednotlivé nemovitosti můžete využít jako jednotlivci, páry nebo rodiny s malými dětmi.

ItalicaRentals však nabízí i další služby:

  • Servis pro klienty – ten obnáší nepřetržitou pomoc během vašeho pobytu v Itálii.
  • Turistický průvodce – nasměruje vás ke skrytým místům, která můžete snáze objevit.
  • Šéfkuchař – seznámí vás s novými chutěmi a místními recepty.
  • Kurzy – vyzkoušíte si třeba výrobu klasických těstovin nebo to, jak správně sklízet olivy, které se v Itálii hojně pěstují.

Nabídky jako tipy pro vás

Zarezervovat si můžete třeba rekreační dům, apartmán či vilu. Výhodné jsou speciální nabídky, které poskytují slevy pro dlouhodobé pobyty nebo volné termíny.

Zajímavé ubytování nabízejí statky v Toskánsku, v Chianti. V tomto případě bude vaše dovolená plná relaxace. Statky v Chianti jsou umístěné v čistém prostředí, obklopuje je zeleň a vy si budete užívat slunečních paprsků a zvuky přírody. Statky jsou odrazem dob minulých. Jejich součástí jsou dřevěné trámy a terakotové podlahy.