Přehled o dění ve společnosti a možnost efektivního využití důležitých dat, to jsou alfa a omega prosperujícího byznysu. A to bez ohledu na to, zda podnikáte jako živnostník, máte menší firmu, středně velký podnik nebo větší výrobní společnost.

I vám se bude hodit vhodně zvolený účetní software či komplexnější podnikový systém.

Na základě čeho se rozhodnout?

Bez ohledu na to, zda potřebujete „pouze“ účetní software či plnohodnotné řešení v podobě podnikového informačního systému, byste výběr konkrétní aplikace neměli podcenit. Na trhu je množství produktů různých kvalit a špatné rozhodnutí vás může připravit o spoustu času a peněz.

 

Proto byste si měli předem ujasnit požadavky a uvědomit si, co a v jakém rozsahu vyžadujete. Například pro většinu živnostníků je naprosto dostačující účetní program, který se snadno ovládá a jehož implementace zabere minimum času. Potřeby větší firmy jsou však logicky úplně jiné.

Jeden je vždy lepší než několik

Napadlo vás, že si pořídíte samostatný účetní program a jiný software na ostatní agendy? Jakkoliv se vám jeví využívání specifických výhod několika systémů jako dobrý nápad, v praxi je takové řešení naprosto neefektivní. Podnikové informační systémy, které zahrnují všechny potřebné agendy, mají pro uživatele mnohem větší přínos.

Správná volba pro živnostníky i firmy

Hodil by se vám konkrétní příklad modulového systému, který svým konceptem vyhovuje živnostníkům, středně velkým firmám i větším společnostem? Výše uvedenými vlastnostmi oplývá informační systém RIS od Saul IS. Je snadno ovladatelný, nabízí pokročilé funkce, snadno se implementuje a mohou do něj přistupovat jednotky až stovky uživatelů.

Chcete se na téma podnikových informačních systémů dozvědět více? Přečtěte si bližší informace o modulovém softwaru na www.saul.cz.