Láká Vás představa udělat si o posledním zářijovém víkendu čas jen sama na sebe a na svého partnera? Nechejte se zlákat nabídkou pobytu v pivních lázních a prožijte pohodový prodloužený víkend.

Proč právě pivní lázně?

Pobyt v pivních lázních nabízí jedinečnou příležitost užít si romantický prodloužený víkend ve dvou a poznat blíže severočeské město Litoměřice, které se nachází v malebném prostředí soutoku řek Labe a Ohře. Pivní lázně mohou nadchnout nejenom milovníky piva, ale také ty, kteří se rádi čas od času poddávají lázeňským procedurám. Pivní lázně jsou oblíbené především díky prokazatelné obranyschopnosti lidského těla. V neposlední řadě přispívají k regeneraci celého organismu. Koupele v pivu se mají mnohaletou tradici, neboť se doporučovaly již za dob babiček našich prarodičů. Dnes se znovu dostávají do módy. Pivní lázně jsou bohaté na vitamíny, stopové prvky a aminokyseliny. V Litoměřicích na Vás čeká čtyřicetiminutová koupel ve speciálním pivě, dvacetiminutová relaxace doprovázená příjemnou relaxační hudbou a patnáctiminutová masáž. Víkend můžete zpestřit rovněž ochutnávkou místních speciálních piv.

Jaké aktivity si nenechat ujít s přáteli?

Láká-li Vás spíše po dlouhé době prožít něco vzrušujícího a plného adrenalinu s přáteli, pak Firma na zážitky doporučuje hru paintball. Zde najdete www.firmanazazitky.cz/paintball/různě cenově dostupné možnosti hraní této barevné hry, kterou si nenechá uniknout žádná věková kategorie. Hra je vhodná také pro naprosté začátečníky, kteří by rádi při paintballu zažili spoustu legrace.

Milovníci jízdy v automobilu by si neměli nechat uniknout školu smyku, při níž je možné zkrotit neovladatelný automobil. Naučíte se řešit krizové situace na silnicích i se projedete v silných automobilech.