Potřebujete vytisknout plakáty či vstupenky na vámi pořádnou akci, nebo hledáte někoho, kdo pro vás připraví reklamní bannery? Obraťte se na e-abctiskárnu, která zajistí kvalitní výrobu dle vašich požadavků.

Plakáty

Plakáty mají upoutat pozornost, poukázat na jakýkoli druh akce a jsou vystavovány ve veřejných prostorách. První předchůdce plakátů nalezneme již ve starém Egyptě či Římě. Větší uplatnění začaly nacházet v 17. století, kdy zvaly především na různá divadelní vystoupení. V současné době nacházejí uplatnění v poměrně velkém měřítku. Oproti minulosti však výroba plakátu dnes již není pouze ruční záležitost. Převážná část plakátů se vyrábí pomocí moderních technologií. Pro tisk plakátů se využívají moderní ofsetové i digitální stroje, které zaručují nejen rychlost, ale i kvalitu tisku.

Vstupenky

Vstupenka vám poskytuje právo na návštěvu objektu či akce a je to doklad o zaplacení vstupného. Může vám však také poskytnout vstup bezplatný.

V současné době je výroba vstupenek velmi jednoduchá záležitost. Postačí zadat požadavky a počkat, až bude vaše zakázka hotová. Současné digitální technologie dokonce umožňují vytvořit na vstupenkách ochranné prvky, které znesnadní jejich padělání. Vstupenky mohou být vytištěny černobíle či barevně, z jedné nebo obou stran.

Bannery

PVC bannery lze nechat vytisknout v několika různých velikostech. Svou oblibu si získaly především díky tomu, že se dají snadno přenášet a můžete je umístit téměř kamkoli a to nejen ve venkovním prostředí, ale i v interiéru.

Levné bannery nabízí e-abctiskarna. Pokud nemáte návrh vlastní, vyhotoví jej dle vašich požadavků.

PVC bannery nabízejí dlouhodobou a velmi efektivní investici do reklamy a jsou zárukou kvality i dlouhé životnosti.