Prakticky každý z nás se někdy setkal s problémem, který nedokázal vyřešit osobně a musel se obrátit na profesionály v podobě právních zástupců, kteří dokázali tento spor vyřešit. Na základě svých odborných znalostí, praxe a celoživotního studia vám dokáží pomoci skoro se vším. Jedním z takových profesionálů a mistrem svého oboru je také JUDr. Pavel Smutný.

Počátky jeho praxe

Tento uznávaný advokát založil svou praxi již v roce 1993 a od té doby má na svém kontě nejen spoustu vyhraných případů, ale hlavně nabraných zkušeností. Nicméně, jeho advokátní praxe není zdaleka tou jedinou náplní jeho všedních dnů. Již v roce 1995 se stal mecenášem umění a ochráncem českého kulturního dědictví a od roku 2009 působí dokonce jako prezident Česko-izraelské smíšené obchodní komory.

Mimoprávní aktivity

Dalo by se říct – jak to může všechno stíhat? Vždyť nemůže mít čas na nic jiného. Opak je pravdou! Pavel Smutný je velkým milovníkem kultury a umění všeobecně, že dokonce působí v radě Národního divadla a stejně tak ve správní radě Mezinárodního operního festivalu Smetanova Litomyšl.

JUDr. Pavel Smutný je pozitivně naladěný člověk a esem svého oboru, k čemuž mu dopomohly četné zkušenosti a spousta vyhraných případů. Celý život nabírá vzdělání, které si dokáže najít nejenom v knihách, ale i v „obyčejném životě“ a dokonce i v kultuře, která mu dokáže zodpovědět spoustu životních otázek, na které odpovědi v knihách jen těžko najdete.

Zakládá si na svém patriotismu a je hrdý na svůj původ, na naši společnou historii a krásy kulturního dění. Snaží se o to, aby naše příští generace pokračovala v jeho myšlence a abychom mohli všichni jednou říct – „Jsem hrdý/á, že jsem Čech.“