Ostatní

Být kvalitním manažerem obnáší více než jen tvrdě pracovat, je potřeba CRM systém

Jaké je to pracovat více než 10 hodin denně? Mnoho manažerů to ví, dělají vše proto, aby jejich byznys fungoval a investují do něj mnoho času. Protože se spravování firmy skládá z mnoha dílčích činností, je třeba řídit projekty, zaměstnance, firemní finance, propagaci a rozvoj firmy. Pokud vám to zabere mnoho času, je to ukázkou toho, že neumíte používat nástroje, které vám vaši práci usnadní. Jak to dělají manažeři a velkých a úspěšných firem, že jejich byznys stále roste a ještě mají dostatek času? Používají CRM systém.

Proč je CRM systém tak důležitý?

CRM systém slouží k tomu, abyste zvládli všechny činnosti ovládat z jednoho jediného místa. Už nepotřebujete více programů a skákat mezi nimi. Nejlepší volbou je systém AutoCRM, který je nepokročilejším systémem svého druhu u nás. Je přehledný, zvládne s ním pracovat i naprostý začátečník a obsahuje všechny potřebné funkce, jaké jen můžete potřebovat.

Hledali jste na projektové řízení- software? Zvládnete zde kompletní řízení projektů, budete vědět, v jakém jsou stavu, komu jste je přidělili a kdy budou dokončené. Můžete zde plánovat práci sobě i všem zaměstnancům. Uvidíte, jak jsou zaměstnanci vytížení, jakou mají docházku a také s nimi můžete snadno komunikovat. Odsud můžete komunikovat i se svými klienty, zasílat jim nabídky, newslettery a také si o nich zobrazit všechny potřebné informace.

Nabízí se vám zde kompletní účetnictví, správa kampaní, evidence obchodních příležitostí a mnoho dalšího. Přehledné zobrazení podpoří Ganntův diagram, se kterým uvidíte v plánování návaznost jednotlivých úkolů.

Skvěl je, že budete mít přístup k důležitým datům a statistikám týkajících se byznysu. Můžete například sledovat efektivitu vašich zaměstnanců, obrat v určitých obdobích, návštěvnost webových stránek, neuhrazené faktury, růst firmy a mnoho dalšího. Tento systém zcela změní celé vaše podnikání, vše pro vás bude přehlednější a zabere vám až o polovinu méně času. Vyzkoušejte si ho třeba ještě dnes a to na webu AutoCRM.cz.