Doporučujeme

Individuální výuku jazyků nabízí jazyková škola BRITANNIKA

Znalost cizího jazyka není nikdy na škodu. Jazykové znalosti uplatníte při hledání nové práce, během dovolené nebo v případě zahraniční pracovní cesty. Jazykové kurzy online nabízí JŠ BRITANNIKA.

Nabídka individuální výuky

Individuální výuka patří mezi velmi efektivní způsoby výuky cizích jazyků. Tímto způsobem se dá cizí jazyk naučit velmi rychle a jednoduchým způsobem. Tuto možnost nabízí právě JŠ BRITANNIKA. Výuku je možné zajistit prezenčně nebo online, z domova nebo pracovní kanceláře. Kurzy praha online jsou i cenově dostupné.

Než bude výuka zahájena, sami si stanovíte počet hodin, které chcete výuce během měsíce věnovat. Výuku zajišťují kvalifikovaní čeští lektoři nebo rodilí mluvčí. Je-li výuka zajišťována prezenčně, pak probíhá v moderních učebnách jazykové školy. Učebny jsou vybavené moderní technikou, knihovnou a dalšími nezbytnostmi potřebnými pro výuku.

Jazykové kurzy

Samozřejmostí jsou kurzy zaměřené na všeobecnou angličtinu. Objednat si však můžete i další kurzy se specializací na angličtinu obchodní, administrativní, medicínskou členěnou pro lékaře a sestry. Ničím neobvyklým není ani angličtina z oboru technologie nebo cestovního ruchu. Další možností je pak výuka obchodní němčiny nebo ruštiny. Zvolit si však můžete i další světové jazyky.

Průběh výuky

Na první hodině vám lektoři představí kompletní plán celé výuky, který je v souladu s konkrétním kurzem, jež jste si zvolili.

Výuka je vedena jednotnými metodami. V průběhu ní se střídají různé kreativní metody. Z oblasti ústní je to mluvení, čtení nebo poslech. Procvičování se týká i psaného projevu. Během výuky se střídají moderní učebnice s audio a video prostředky. V průběhu výuky se tak budete učit v daném jazyce psát i číst. Také získáte spoustu zajímavých informací o konkrétní zemi, podle volby jazyka.