Doporučujeme

Zajistěte svým klientům jídlo s sebou

Dříve bylo zcela běžné, že si hosté zašli do restaurace nebo jiného podniku na jídlo. Dnešní rychlá doba ovšem lidi tlačí k tomu, aby si jídlo brali s sebou nebo aby si ho nechali přinést domů nebo do práce. Obzvláště koronavirová krize ukázala, jakou výhodou je, když můžete zajistit svým zákazníkům možnost odnést si jídlo přes výdejové okénko. Pokud chcete tuto možnost nabízet, je potřeba si zajistit jednorázové obaly na jídlo.

Kde jednorázové obaly sehnat?

Nejvýhodnější možností je obrátit se na velkododavatele, který se specializuje na potravinářské a gastro obaly. V České republice je jedničkou společnost Jarico s.r.o. Na svých stránkách Jarico.cz vám nabízí širokou škálu potravinářských obalů, které zahrnují plastové misky různých tvarů, misky na ovoce, misky PP a PET s integrovaným víčkem, kelímky, misky na salát, kbelíky, dózy a mnoho dalšího. Sortiment je velmi široký a to zejména proto, že se nabídky gastronomických podniků liší. Za nízké ceny si můžete dopřát jakékoliv obaly na jídlo v jakémkoliv množství. Vždy se vyplatí mít spolehlivého dodavatele na dodávku tohoto materiálu.

Myslete i na přírodu

V současné době je velkým trendem respektovat přírodu a zbytečně ji nezatěžovat tím, že budete nabízet jídlo v obalech, které se v přírodě nerozloží. Nabízí se vám i jednorázové boxy na jídlo, které jsou vyrobené z materiálů, které jsou recyklovatelné a snadno se rozloží. Může jít třeba o boxy vyrobené z cukrové třtiny, boxy z certifikované lepenky, z bagassy a dalších materiálů. Tyto materiály jsou kvalitní a boxy lze umístit bez problémů i do mikrovlnky. Ačkoliv jde o přírodní materiály, jsou stejně kvalitní jako umělé materiály. Inspirujte se širokou škálou sortimentu, kromě obalů na jídlo můžete vybírat také příbory, kelímky a mnoho dalšího.