Stále více lidí podlehlo trendu každý den si krátce po otevření očí přečíst, co je nového. I dříve lidé měli možnost sledovat novinky, ale to museli zaběhnout do trafiky pro noviny. Dnes k tomu stačí vzít telefon z nočního stolku a podívat se na vše důležité. Obvykle se lidé podívají, co je nového a při té příležitosti nezapomenou zkosntrolovat emailovou schránku a sociální sítě.

Z této potřeby se stala závislost, která už dávno neplatí jen pro mladé. Je to vidět i při hledání ubytování, výběru restaurace a dalších činnostech, mnoho lidí v první řadě zajímá, jestli se na daném místě připojí k internetu. Internet nám vytvořil propojení se světem a když se tohoto propojení na chvilku vzdáme, často pociťujeme paniku. Nejlepším lékem na tuto závislost je dopřát si týden odpočinku zcela bez mobilního telefonu, počítače, internetu a užívat si jen lidi kolem sebe, přírodu, případně sport a výlety. Závislost na informacích má však i své výhody, lidé jsou v obraze a okamžitě ví o všem důležitém, co se stalo. Problém je, že ne všechny zdroje jsou kvalitní a tak lidé musí často navštěvovat větší množství webů, aby se dozvěděli vše důležité. Takové počínání je časově velmi náročné a naštěstí existuje snadné řešení, které vám umožní ušetřit mnoho času.

Využívejte Cerstvezpravy.cz

Když chcete sledovat zpravodajství a novinky na větším množství webů najednou, nemusíte si otevírat větší množství okem a chaoticky mezi nimi přeskakovat. Stačí sledovat portál https://www.cerstvezpravy.cz/. Jeho úkolem je monitorování všech kvalitních českých webů. Obsah z nich se vám na webu zobrazuje stručně ve formě titulků a na jednom web tak uvidíte titulky všech článků, které v daný den vyšly. Když vás titulek zaujme, klikněte na něj a dostanete se přímo na článek. Portál vám ušetří mnoho času a dozvíte se díky němu mnohem více informací.