Investice

Existuje jednoduchá investice s malým rizikem? Ano, P2P půjčky

Stále více lidí má zájem o investování a je to způsobeno především tím, že si stále více lidí uvědomuje, že jim inflace snižuje hodnotu jejich peněz a že se hodí každá koruna navíc. Myslíte si, že každý investor musí být génius a odborník na trh? Nemusíte investovat do akcií, kryptoměn nebo binárních opcí. Existují i mnohem jednodušší investice, které jsou velmi výhodné a nemusíte u nich mít vůbec žádné znalosti trhu nebo dané problematiky, jedná se o investice do P2P.

Investování do půjček

Lidé si už dávno nechtějí půjčovat peníze jen v bance nebo u neznámých nebankovních společností. Novým trendem jsou v posledních letech P2P portály. Zájemce o půjčku zde vytvoří žádost a investoři mu mohou půjčit peníze. Půjčují zde peníze lidé lidem, zcela transparentně a za výhodných podmínek. Investorem může být díky těmto portálům každý, jen poskytujete své peníze a vyděláváte tím, že vám je lidé splácí i s úroky.

Je důležité znát portál Julu.cz, protože se jedná o jednu z nejvyužívanějších českých P2P platforem, která má skvělé podmínky a samozřejmě licenci od ČNB. Investice s měsíční splátkou jsou zde dostupné každému, takže pokud chcete zahájit pasivní příjem, stačí se zde registrovat a podepsat smlouvu. Následně vám nebude nic bránit v tom, abyste si vybírali ze seznamu žadatelů, komu peníze půjčíte. Je na vás, jak velké částky půjčíte. Rázem zjistíte, že můžete s minimální námahou vydělávat nemalé peníze, jen poskytnete peníze a pak už se vám vydělávají další samy. Žadatelé jsou prověřování v registrech a nabízí se vám několik typů půjček, podle rizikovosti. Pokud zvolíte například půjčku s doložením příjmu, ručitelem nebo ručením nemovitosti, jsou zde rizika minimální. 

Pokud zvolíte půjčku bez doložení příjmu, riziko je větší, ale také máte větší zhodnocení. Vše můžete přehledně sledovat ve vašem účtu. Investice do půjček je výhodná pro obě strany, pomůžete danému člověku a získáte navíc peníze. Pokud cítíte, že byste potřebovali každý měsíc peníze navíc, je nejvyšší čas začít nad investicemi uvažovat. Navštivte portál Julu.cz a podívejte se, jak snadné je být investorem.