Potřebujete prostorný vůz na stěhování nebo hledáte minibus na dovolenou? Možnosti půjčit si dodávku jsou skutečně široké. Využijte skvělých cen a služeb, které nabízí půjčovna minibusů Praha.

Na kolik vyjde pronájem dodávky

Pronájem dodávky, kterou potřebujete na stěhování či dopravení z místa na místo není finančně náročné a jedná se o jedno z nejlepších řešení v případě, že nemáte jinou možnost, jak získat prostorný vůz.

Ceny za půjčení dodávky nebo minibusů se různí. Levný pronájem minibusu se nabízí již za 390 Kč na den. Ceny se však různí dle počtu dnů a typu vozu. Vše záleží k jakému účelu budete dodávku využívat, jaké vybavení bude potřeba a jaký je to typ vozu. Dle požadavků se sestaví cena na míru. Vždy platíte pouze za to, co potřebuje. Žádné skryté poplatky ani poznámky pod čarou. Kromě dodávky získáte i celou řadu výhod, které na cestách oceníte.

6 výhod, které získáte při půjčení dodávky

Jaké výhody na vás čekají při koupi dodávky? Čtěte všechny důvody níže.

Zapůjčení do zahraničí. S vozem můžete projet celou Evropu. Nic vám nebrání a ani na vás nečíhají skryté poplatky.

Praktické balíčky na cestu. Součástí pronájmu dodávky nebo minibusu jsou i praktické balíčky, které vám usnadní celou cestu. Ať už potřebujete dodávky na převoz cenností nebo pouze prostorný vůz.

Neomezený počet kilometrů. Na počet kilometrů nemáte stanovený limit ani nejste časově omezeni. Vůz je vám k dispozici podle potřeby.

Zabezpečení vozidla. Součástí všech vozů je profesionální zabezpečení proti krádeži. Vozy jsou monitorovány pomocí satelitů a elektronických technologií. V případě odcizení je možné vůz ihned vysledovat.

Výborný technický stav vozů. Všechny vozy jsou pravidelně kontrolovány a mají 100% technický stav a jsou v naprostém pořádku.

Asistenční služba a dálniční známka. Každý vůz disponuje dálniční známku a během doby zapůjčení je vám k službám asistenční služba.