Pokud chcete chránit efektivně svůj majetek, mít přehled o tom, co se ve vašem okolí děje, popřípadě vědět, kdo navštěvuje nejen váš revír, pak byste si určitě měli pořídit fotopast.

Jedná se o bezkonkurenční systém jak monitorovat zvolenou oblast tak, aby o tom nikdo nevědět a zároveň tak, abyste měli okamžitě přehled o tom, že se před kamero někdo nebo něco pohybuje.

Tajně a bez problémů

Design fotopasti je naschvál dělaný tak, aby jí bylo velmi snadno možno přehlédnout. Právě v tom tkví ve fotopasti velká výhoda. Tato krabička s nejrůznějšími průduchy a čočkou se tváří, jako by byla součástí přírody odjakživa a tak můžete v poklidu pořizovat videozáznam i fotografie, aniž by o tom někdo věděl. K tomu navíc slouží přisvětlování, které je taktéž neviditelné a díky kterému je zařízení schopno pořídit daleko kvalitnější fotografie. Záznam je navíc spouštěn pouze v momentě, kdy pohybová čidla zaznamenají před kamerou pohyb. Díky tomu budete okamžitě vědět, koho fotopast odhalila.

Ochrání i majetek

Mnoho lidí má za to, že fotopast mohou aktivně využívat jen myslivci, popřípadě ochránci přírody pro monitoring svých revírů. Ovšem fotopasti jsou skvělým způsobem, jak můžete navýšit ochranu svého majetku. Zatímco klasický kamerový systém je velice nákladný a zloděj jej velice snadno odhalí, fotopast je malá nenápadná a zloděj o ní nemá ani tušení. Díky tomu tak můžete nahrát veškerou nekalou činnost, kterou napáchá. Navíc je možné nastavit funkci, kdy je pořízený materiál okamžitě odesílán na mobil či e-mail do vašeho počítače či telefonu. Takže máte tvář pachatele dobře uloženou, a on o tom mnohdy ani neví a pokud fotopast přeci jen odhalí, nic mu nepomůže, že jí zničí.

Chraňte tedy sebe i to co máte rádi a pořiďte si fotopast. Moderního hlídače 21. století.