Chystáte se zařizovat svůj nový domov? Může se jednat o byt různé velikosti v panelovém domě nebo rodinný domek. Vždy je však třeba začít od podlahy. Podlaha, která nikdy nezklame a nabízí dlouhou životnost, je podlaha dřevěná. Vždy je však potřeba vybrat kvalitní dřevo.

Proč právě podlaha ze dřeva?

Je to přírodní materiál, který do prostoru nebude uvolňovat žádné škodliviny, jež by mohly způsobovat alergie a další zdravotní obtíže. Je tedy ideální volbou do jakékoli místnosti. Kromě toho nabízí dokonalé tepelně-izolační vlastnosti, je příjemná na dotek a lze ji snadno opravit. To jsou vlastnosti vhodné pro podlahu do dětského pokoje.

Pokud použijeme kvalitní dřevěnou podlahu do obývacího pokoje, nejen, že bude tvořit jeho dominantu, ale stane se i vizitkou našeho dokonalého vkusu a to především díky širokému výběru rozmanitých barev i kreseb rostlého dřeva. To vše je vhodné do jakéhokoli typu interiéru.

Předností dřevěných podlah je celá řada. Někdo oceňuje přírodní vzhled, pro dalšího je podstatné i ekologické hledisko. Někdo vítá elegantní design. Velkou výhodu nabízí dřevěná podlaha tomu, kdo má jakýkoli druh alergie či astma. Dřevěné podlahy totiž, oproti kobercům, nezadržují prach. Bonusem je pak snadná údržba, dlouhá životnost a snadná možnost renovace.

Na koho se obrátit?

Pokud hledáte specialisty na podlahy a nejen ty dřevěné, obraťte se na společnost FLOOR EXPERTS, která je připravená realizovat všechny vaše představy. Veškeré její produkty jsou kvalitní a na velmi vysoké úrovni. Veškeré nabídky a služby realizuje dle přání a individuálních potřeb každého jednotlivého zákazníka. Díky dlouhodobé působnosti získala firma cenné zkušenosti, které se nyní odrážejí v její nabídce i činnost. Samozřejmostí jsou i inovace, které se na trhu s výrobou a konstrukcí podlah neustále objevují.