Hledat místo pro dovolenou může být těžké, existuje tolik krásných zemí, které by chtěl člověk navštívit, ale má jen omezené možnosti. Důležité je stanovit si, co od dovolené očekáváte. Většina lidí si chce především odpočinout od práce, užít si klid a hlavně být u moře, protože to je jedna z věcí, která v Čechách schází. Abyste si užili příjemný relax u moře, nemusíte cestovat nikam daleko, o krásnou dovolenou se vám postará i Chorvatsko, je z Čech velmi blízko a navíc je to ta nejlevnější dovolená u moře.

Cestovní kancelář nebo soukromé ubytování?

Mnoho lidí si tradičně spojuje dovolené v zahraničí s cestovními kancelářemi. Vyberou si dovolenou a cestovka se postará o vše ostatní. V případě Chorvatska se na cestovní kanceláře rozhodně obracet nemusíte, je třeba si uvědomit, že u takové dovolené platíte cestovní kanceláři nemalou provizi. Mnohem lepší volbou je zajistit si soukromé ubytování v apartmánu, je to více než snadné, stačí navštívit Ubytovanivchorvatsku.cz. Jde o největší český katalog soukromého ubytování v Chorvatsku, máte zde přímé kontakty na majitele apartmánů, takže neplatíte žádné provize, jen si zarezervujte apartmán a následně s užijete krásnou dovolenou.

Zarezervujte si apartmán třeba ještě dnes

Je to přesně tak jednoduché, jak to vypadá, na webu se nachází apartmány po celém Chorvatsku. Je přehledně rozdělený podle kategorií a tak si můžete vybírat apartmány v konkrétních lokalitách nebo použít konfigurátor, který vám najde volné apartmány pro požadovaný termín vaší dovolené. Využít můžete i výhodné nabídky last minute Chorvatsko.

U každého apartmánu jsou uvedeny fotografie a všechny potřebné informace, včetně ceny, vzdálenosti od moře, vzdálenosti od důležitých míst, kontaktu na majitele aj. Chorvatsko je velké a krásné, byla by škoda neobjevit krásu jeho jednotlivých destinací. Neutrácejte za předražené dovolené, Chorvatsko je zárukou skvělé dovolené, která ušetří vaší peněženku.