Rádi byste začali podnikat co nejdříve? Chcete se vyhnout složitému papírování? Pak právě pro vás je určena ready made společnost, se kterou ušetříte mnoho času. Zároveň předejdete byrokratické zátěži, jež je pro zakládání společností v České republice typická. A jaké další výhody tato společnost má?

Co je ta ready made společnost zač?

Je možné, že vám ten cizí název nic neříká a nemáte tak přesnou představu o co jde. Ready made společnost je ve své podstatě již předzaložená společnost. Tento český termín se však příliš nevyužívá. Předností této společnosti je především to, že nemusíte na nic čekat, ale můžete začít hned podnikat, což v případě zakládání vlastní společnosti nelze, jelikož vás čeká dlouhé kolečko úřadů. Vybírat můžete jak plátce nebo neplátce DPH a také z různých států. Samotný převod společnosti trvá jen několik minut.

Proč si ready made společnost pořídit?

Důvodem, proč se vyplatí koupit si ready made společnost není jen úspora času. Tyto společnosti samozřejmě nabízejí daleko více. Kromě času totiž mohou ušetřit i nemalé výdaje za marketingové aktivity, jelikož není často potřeba budovat historii značky od začátku. Na vybudovanou značku stačí jen navázat. Další výhodou je již zmíněné místo podnikání, přece jen založit společnost v cizině není jednoduchou záležitostí. A navíc to přináší možnost se prosadit v zahraničí. S těmito firmami se také pojí daňová optimalizace, která vám ušetří nemalé peníze.

Pořiďte si jí od profesionálů

Pokud jste začali o ready made společnosti uvažovat, pak se určitě obraťte na profesionální firmu. Nejen, že vám s pořízením poradí a navrhnou vám ideální destinaci, ale také se vyhnete všem rizikům, která by vás mohli v případě koupě od neprověřené firmy čekat. Na českém trhu je špičkou v oboru společnost Zenron, která nabízí společnosti z různých zemí. Neváhejte se na ně obrátit.