Začít podnikat nemusí takovou složitostí, jak by se zdálo. Mnohdy je největším oříškem sehnat vhodnou kancelář a sídlo budoucí firmy. Tento problém za vás vyřeší společnost strong business s.r.o., která nabízí sídlo nebo virtuální kancelář za 99,- korun měsíčně, případně prodej již hotové společnosti za pouhých 9.999,- Kč.

Co získáte?

Především budete mít okamžitě sídlo své nové společnosti. Profesionální společnost poskytující tuto službu nabízí sídlo firmy jak pro začínající podnikatele, tak pro zavedené podnikatele, kteří uvažují o rozšíření svého portfólia. Odpadne vám tak největší překážka a starost, neboť čas a energii věnovanou jinak na hledání vhodného sídla budete moci vynaložit na rozjezd svého předmětu podnikání, hledání obchodních partnerů či na jinou smysluplnou činnost. Kromě sídla své firmy získáte také kontaktní adresu včetně dalších doplňkových služeb, jako je příjem pošty a zásilek, skenování došlé pošty, zasílání upozornění o došlé poště prostřednictvím svého e-mailu, přeposílání přijaté pošty obchodním partnerům či jiným adresátům. Můžete se dohodnout i na dalších službách spojených s běžným denním chodem každé společnosti. Samozřejmě je rozsah služeb odstupňován i cenově.

Význam sídla firmy

Profesionální společnost Strong business nabízí sídlo firmy nebo kanceláře v hlavním městě Praze, případně v moravské metropoli Brno. Obchodní prostory a kanceláře na těchto prestižních adresách jsou velkou výhodou pro začínající i zavedené podnikatele. Pro navazování obchodních vztahů a nových kontaktů, ale také pro další rozvoj podnikání, je sídlo firmy v centru dění nesporným přínosem a posílením osobní i firemní prestiže.

Konkrétní nabídka sídla

V současné době jsou na výběr adresy v Praze 4, Praze 10 a v Brně pak v Blatnické ulici. Samotná společnost Strong business sídlí v Praze 4-Michli, což je lokalita v těsné blízkosti progresivně se rozvíjejících administrativních a bytových komplexů na Pankráci. Sídlí zde také řada bankovních domů a pojišťoven, což je pro podnikání velkou výhodou. Výše uvedených zavedených adres mohou využívat akciové společnosti, společnosti s ručením omezeným, ale i osoby samostatně výdělečně činné.