Dnes už jen opravdu velké firemní závody, které měly jídelny nebo jimi kdysi disponovaly, mají pro své zaměstnance kantýny, jídelny či bufety. Ať už vaří přímo ve firmě, kde se vydává zaměstnancům jídlo, nebo se zde vozí jídlo už dopředu připravené a jen se v jídelně naservíruje na talíř. Mnoho podniků a firem si s tím těžkou hlavu nedělá, neřeší, kde a hlavně co budou zaměstnanci konzumovat. Maximálně přidají něco v rámci stravenek či příspěvků na stravování a víc neřeší. Chcete však svým zaměstnancům, v rámci benefitů nebo nějakých odměn, zajistit správné stravování?

Pravidelná strava je důležitá

Myslíte na to, jak svým zaměstnancům zpříjemnit pracovní prostředí a ještě jim zabezpečit teplý oběd? Někteří si nosí své jídlo v krabičce a ohřívají si jej v mikrovlnné troubě, jiní zase sahají po bagetách a fast foodech, hrstka chodí do nedaleké restaurace na obědy. Díky http://www.arter.cz zařídíte pro zaměstnance kvalitní stravování, které jim bude také chutnat! Firma se zabývá distribucí hotových i minutkových jídel, rovněž svým zákazníkům poskytuje hluboko zmrazenou stravu, pokud si to přejí. K dispozici budou mít vaši zaměstnanci plné porce, ze kterých se nasytí a dokonce si budou moci vybrat hned z několika možností a variant.

Nejen klasická hotová jídla, ale také jídla minutková. K jídlu patří také polévka, budete mít možnost vybírat ze dvou. K obědu si můžete dát například také jeden z obložených talířů nebo jeden z ovocných talířů. Firemní stravování Arter navíc také nabízí plné cateringové služby. Mohou připravit pohoštění na nejrůznější akce – oslavy narozenin v podniku, podnikové večírky, týmové schůzky, prezentace, schůzky vedení, školení a podobně. Vše v té nejlepší kvalitě a přesně podle vašich představ.