Pokud se nám má dobře pracovat, potřebujeme kvalitní a praktické vybavení kanceláří a pohodlné kancelářské židle. Obzvláště pak, pokud opravdu pracujete několik hodin denně v kanceláři nebo doma. Jestliže celou dobu sedíte, vaše židle do kanceláře tomu musí odpovídat.

Pořiďte si kvalitní vybavení kanceláří a komfortní, pohodlné kancelářské židle, ať jste stále zdraví. Vyberte si židli do kanceláře s měkkým polstrováním ve vysoké kvalitě a minimalizujte bolest zad a krční páteře. Většina kancelářských židlí je dnes skladem, takže můžete začít šetřit své zdraví co nejdříve.

Pohodlné kancelářské židle

Vybavení kanceláří a komfortní židle do kanceláře najdete dnes na trhu od základních modelů se synchronním mechanismem až po komfortní kancelářské židle s celou řadou nastavitelných ergonomických funkcí. Vyberte si proto židli s ohledem na její využití v požadované cenové kategorii, materiálu a barevném provedení. Jak dlouho na židli budete opravdu sedět a na co ji budete používat je totiž klíčovým faktorem. Kancelářské židle a kancelářská křesla jsou často již v základu vybaveny područkami, vy se ale podívejte, zda jsou polohovací. Podhlavník neboli opěrka hlavy je u většiny kancelářských židlí už jako volitelné příslušenství. Jde ale o velmi praktický doplněk. Všechny kancelářské židle a křesla by dnes měly mít certifikát ze státní zkušebny a na většinu kancelářských židlí už jsou poskytovány delší záruky, než tomu bylo dříve.

Pohodlné kancelářské židle

Kancelářské židle a křesla jsou velmi žádaným artiklem, ale je třeba si vybrat vhodnou židli, která přispěje zejména ke zdravému držení těla. Sezení není zdravou záležitostí samo o sobě, proto se opravdu doporučuje střídat sedění se stáním či protažením. Určitě si během dne udělejte pár chvil na pohyb, aby vás nebolela záda. Doporučujeme vybírat vhodné kancelářské židle s dostatečnou opěrkou v bederní části. Jestliže jste vyšší postavy, zvolte si židle do kanceláře s možností nastavení opěráku. V bohatém sortimentu najdete i dětské židle, designová křesla, kancelářské židle k PC i ergonomické zdravotní židle. Zaujmout vás mohou rostoucí židle, s možností nastavení výšky či polohy, otočné židle, s kolečky, s područkami i bez područek. Zvolte prodyšné materiály zpříjemňující sezení během práce. Zajímavá barevná provedení jsou už jen konečným bonusem navíc. Kancelářské židle mají být pohodlným a praktickým pomocníkem.