Sázení je jedním z fenoménů současné doby, které sázková kancelář Fortuna přináší i online. Mnoha lidí láká vidina velké výhry a myslí si, že díky sázení sportovních zápasů lehce zbohatnou. Pokud patříte mezi ně, nabízíme vám čtyři užitečné rady, kterými byste se měli při tipování řídit.

Zvolte si taktiku, která vám vyhovuje

Ještě předtím než vůbec začnete tipovat si musíte vybrat správnou strategii. Svět tipování je nabízí velké množství a je jen na vás, kterou z nich si vyberete. Důležité je zejména to, abyste ji pravidelně dodržovali, bez ohledu na to zda se vám aktuálně daří nebo ne. Nejčastějšími sázkařským taktikami jsou Flat betting, Value betting či Surebets. Všechny tři jsou diametrálně odlišné a každá z nich vyhovuje určité skupině tipérů. Zatímco Flat betting je založen na konstantním sázení za určitou částku, Surebets a Value betting spočívají ve sledování kurzů ve více sázkových kancelářích a následném tipování zápasů s vysokou pravděpodobností výhry.

Sázení online přináší výhody

Tipování přes internet je také velkou výhodou. Pokud si na založíte svůj vlastní hráčský účet, u všech podaných sázkách na internetu se vyhnete manipulačnímu poplatku. Ročně tak ušetříte desítky, ba až stovky eur. Kromě toho, online tipování nabízí i šanci získat vstupní bonus, diskusní fórum či LIVE sázky. Tento typ sázení je mimořádně populární a může přinést velký zisk. Prostřednictvím LIVE streamu se na zápas podíváte živě a podle průběhu zápasu vsadíte na svého favorita.

Uvažujte racionálně a sázejte, kde se vám to vyplatí

Mimořádně důležité je, aby každý sázkař věděl, co vlastně tipuje. Mnozí hráči tipují jen podle kurzů, ale tato cesta k zisku nevede. Při tipování byste měli brát ohled na různé statistiky či zajímavosti o zápase. Raději si sázku důkladně rozeberte, nechte se inspirovat i názory jiných sázkařských kolegů a hlavně sázejte racionálně. Nabídka sázkových společností je skutečně pestrá a sázkové kanceláře nabízejí stále více.

Někdy je méně více

Funkce Cash out rovněž napomáhá tomu, aby se na vašem tiketu nevyskytly žádné červené křížky. Díky ní si totiž můžete vyplatit výhru předem i když na vašem tiketu ještě zbyly neodehrané zápasy. Pokud máte pocit, že nějaký ze zbývajících tipů by vás mohl připravit o zisk, raději si svou výhru pojistěte Cash outem. Tuto funkci nabízí sázková kancelář Fortuna. Při výpočtu hodnoty výhry se zohledňuje vklad, součin vyhodnocených příležitostí a koeficient snížení rizika. Méně je někdy více a při tipování to platí dvojnásob.