Rádi byste zřetelně zviditelnili služby či jméno Vaší společnosti? K tomuto cíli můžete zvolit světelnou reklamu, která je velmi silným reklamním prostředkem. Společnost Marksimon Vám správně navrhne i vyrobí perfektní světelné panely, které zaujmou velké množství potenciálních zákazníků i v nočních hodinách či ve špatném počasí.

Společnost Marksimon se zaměřuje rovněž na výrobu reklamních led panelů, které vytváří dojem pohyblivé reklamy. Náměty na konečnou podobu světelné reklamy pro Vaši firmu najdete na webových stránkách naší společnosti www.marksimon.cz.

Obrovskou výhodou světelné reklamy je, že láká k přečtení či k zaujmutí dvacet čtyři hodin denně. U světelné reklamy uvítáte také variabilnost, rozmanité formáty velikostí, poosvětlení i zvolení různých tvarů. Světelná reklama zaujme rovněž efektivními 3D světelnými nápisy. Společnost Marksimon nabízí při výrobě světelné reklamy použití trojrozměrných světelných textů i gravírovaných panelů. Světelnou reklamu lze použít i v takových případech, kdy většina reklamních prvků ztrácí na kvalitě. Světelná reklama je často vyráběna z plastových či hliníkových profilů.

K reklamním účelům poslouží také plexi stojánky. Společnost Marksimon při výrobě reklamních plexi stojánků používá vysoce kvalitní akrylátové desky. Reklamní produkty od společnosti Marksimon jsou nápadité, originální i praktické. Díky různým prvkům vyrobeným přímo na míru můžete nechat vyniknout firemní vkus. Z reklamních stojánků si kolemjdoucí rádi vytáhnout leták s Vašimi službami či produkty.