Pojištění by neměl nikdo zpochybňovat. Někteří lidé spoléhají na štěstí, že právě jim se nemůže stát žádný těžký úraz, že jim dům nepoškodí povodeň či vichřice, nebo že je v práci nepotká žádný malér, který by je stál velké peníze. Proti všem těmto rizikům se lze pojistit a zajistit si tak klid, že případě pojistné událostí vám pojišťovna uhradí celou škodu, nebo alespoň její podstatnou část. Před sjednáním jakéhokoliv pojištění se vyplatí zjistit si veškeré podmínky, abyste nebyli nakonec z klamáni. Nejlepší rady vám poskytnou odborníci na pojištění, kteří vám vyberou pojištění na míru.

Pojištění bytu nebo domácnosti?

Mnozí ani nevědí, že pojištění bytu není totéž, co pojištění domácnosti. Proto je právě u pojištění nemovitostí dobré poradit se s odborníky. Spolehlivými partnery se pro vás mohou stát profesionálové ze společnosti Insiacare.cz. Najdou a porovnají pro vás ty nejlepší nabídky pojištění nemovitosti, které všechny pojišťovny nabízejí. Výběr si můžete usnadnit a čas ušetřit tím, že zadáte charakter svého domu či chalupy, jeho polohu a další okolnosti. Na základě vašeho konkrétního zadání pak pracovníci Insiacare vyřadí nevhodné nabídky. Tento postup vás může také ušetřit případného zklamání z nesprávně sjednaného pojištění nemovitosti.

Pojištění odpovědnosti

Žádný člověk se v běžném životě nevyhne chybě z nepozornosti, hloupému přešlapu či jinému maléru, který jej může stát i větší finanční částku. Pokud k tomu ovšem dojde v zaměstnání, může se jednat i o miliony, o ohrožení existence celé firmy a ztrátu pracovního místa. Pro tyto případy se vyplatí sjednat si pojištění odpovědnosti. Tento pojistný produkt je nabízen v mnoha různých variacích. Proto je dobré se poradit o podmínkách a vybrat si co nejvhodnější pojištění odpovědnosti. Insiacare.cz pomáhá jednotlivcům i firmám orientovat se v současné pestré nabídce pojistných produktů a ušít každému pojištění na míru. Konečný výběr vám usnadní, když na jejich stránkách zadáte základní parametry požadovaného pojištění, Insiacara.cz vše připraví a zařídí i u vybrané pojišťovny.