Zbavit se závislosti na zaměstnavateli, nejistotě pracovního místa a mnohdy nízkého výdělku, je přáním mnohých zaměstnanců. Chce to však odvahu změnit způsob života a postavit se na vlastní nohy. Prvním krokem může být podnikat jako OSVČ, ovšem lepší je začít ihned podnikat na vyšší úrovni a založit si vlastní firmu.

To bývá ovšem spojeno s obíháním úřadů, vyplňováním nejrůznějších dokumentů, placení poplatků a s dalšími byrokratickými úkony. Existuje však mnohem jednodušší, časově i finančně méně náročný způsob. Stačí si objednat založení společnosti u profesionálů, kteří se tomu věnují a zařídí za vás vše od A až do Z. Dokonce můžete o založení společnosti požádat z kteréhokoliv místa v ČR nebo i ze zahraničí.

Co je třeba udělat

Pokud se rozhodnete podnikat s vlastní firmou, není nic jednoduššího, než si na internetu vyhledat webové stránky a vyplnit objednávku o založení společnosti a poté zaplatit cenu 6.999,- Kč. Zatímco za vás profesionálové podstoupí řetězec administrativních úkonů a zaplatí všechny potřebné poplatky, vy se během 14 dnů, které trvá založení společnosti, můžete věnovat přípravě na podnikání, vymýšlení názvu firmy, případně hledání zaměstnanců a obchodních partnerů.

Co získáte

Za pouhé dva týdny od objednání a zaplacení budete mít novou již existující firmu, která bude samozřejmě bez dluhů či jiných závazků. Také můžete získat prestižní sídlo za příplatek. Prestižní adresy jsou v Praze a v Brně, vesměs ve velice lukrativních lokalitách. Tím získáte na důvěryhodnosti o očích jiných podnikatelů i široké veřejnosti.

Co zahrnuje cena

V ceně jsou všechny administrativní úkony od notářského zápisu, přes kolky, vyhotovení zakladatelské listiny či společenské smlouvy, provedení změn v Obchodním rejstříku až po splacení základního kapitálu, který můžete získat za příplatek až ve výši 200 tisíc korun. Cena rovněž zahrnuje případné provádění změn ve společnosti, ve společenské smlouvě či v zakladatelské listině. Samozřejmostí je kompletní poradenství před založením společnosti, v jeho průběhu i po zápisu do Obchodního rejstříku.