Každý podnikatel si přeje mít reprezentativní sídlo firmy a adresu, která vzbuzuje důvěru již na první pohled. Málokdo si však může zakoupit nemovitost v centru Prahy nebo Brna. Existují však služby, které poskytují sídlo firmy a kontaktní adresu.

Servis spočívá v registrační adrese užívané v obchodním nebo živnostenském rejstříku. K samotné adrese jsou k dispozici administrativní služby, jako je přebírání zásilek.

Výhody virtuální kanceláře

Sídlo firmy na reprezentativní adrese

Zřiďte si sídlo firmy na reprezentativní adrese v centru Prahy nebo Brna. Zákazníky zajímá, jaká je vaše adresa. V mnoha marketingových průzkumech se potvrdilo, že potencionální klienti dávají přednost firmám, které mají sídlo společnosti ve velký městech, jelikož to v nich vzbuzuje důvěru. Praha nebo Brno jsou ideální města nabízející široké možnosti a která dobře vypadají i na propagačních materiálech.

Stálá adresa i po stěhování firmy

Byrokracie v naší zemi bují stále více a více. Zná to každý, kdo se někdy někam stěhoval a musel kvůli adrese informovat celou řadu úřadů. U firem je to mnohem složitější. Problémy vám odpadnou, pokud si zřídíte virtuální sídlo firmy. Stejná adresa je vám k dispozici i poté, co se odstěhujete do jiného města nebo země. Nemusíte se o nic starat ani kontaktovat úřady nebo dodavatele.

Komplexní administrativní služby

Součástí služeb je kompletní péče o došlé dopisy, zásilky a balíčky. Nemusíte řešit došlé faktury, smlouvy nebo cenné balíky. Vše se vyřídí za vás. Není potřeba docházet do virtuálního sídla firmy. Vaši poštu je po souhlasu možné skenovat do webového rozhraní. Nebo si nechte zasílat dopisy a balíky na vámi zvolenou adresu. Služba platí po celé ČR i do zahraničí.