Každý podnikatel ví, že se jeho činnost neobejde bez kvalitní reklamy. Jednou z možností, jak prezentovat svoji činnost, jsou i reklamní předměty. Vzhledem k rozvoji moderních technologií je možno zajistit potisk široké škály materiálů. Tuto službu nabízí ABC Tiskárna.

ABC Tiskárna a výroba reklamních předmětů

ABC Tiskárna je rodinná firma, která svou činnost na trhu nabízí již dlouhá léta. Díky tomuto působení získala celou řadu zkušeností, které zúročila. V současné době má tiskařské studio vybavené nejmodernějšími technologiemi, kvalitní grafické programy a zkušené pracovníky. Svým zákazníkům tak může nabídnout nejen návrhy a výrobu klasických tiskovin, ale také tisk letáků online, výrobu reklamních předmětů nebo levné vizitky. I ty jsou součástí reklamní kampaně, ale pouze v případě, že jsou vyrobeny kvalitně, což tiskárna nabízí.

Nabídka potisku reklamních předmětů

Reklamní předměty jsou milým dárkem, ale zároveň dokonalou propagací společností a služeb. ABC Tiskárna nabízí nejen potisk, ale i grafické návrhy a vizualizace. Můžete si objednat potisk na bloky a zápisníky, hrnečky, trička, batohy, tašky, propisky a další předměty. Kompletní seznam naleznete na stránkách e-abctiskarna.cz.

Tisk probíhá různými způsoby, záleží na tištěném podkladu. Potisk laserem se volí v případě dřeva, plastu, skol, kamene, kůže, textilu či kovu. Chcete-li tisk uskutečnit třeba na nesavé materiály, mezi které se řadí PVC, sklo nebo vinyl, pak se využívá digitální UV tisk. Při výrobě malých reklamních předmětů, mezi které patří propisky, je vhodnou volbou tisk tampónový. Jestliže máte zájem o náročnější grafické motivy na tkaniny, pak se využívá transferový tisk. Pro tisk na textil je také vhodnou volbou sítotisk. Pro tisk na hrnky se využívá sublimační potisk, ražba nachází uplatnění na desky diářů.