Sice platí, že dobré zboží se chválí samo, ovšem v dnešní silné konkurenci se žádný výrobce nebo prodejce neobejde bez reklamy. Prosadit se na současném trhu není jednoduché, a proto je dobré využít každé příležitosti ke zviditelnění svých výrobků nebo firmy samotné.

Účinnost reklamy na taškách

Téměř nepostradatelnou součástí našich životů se staly igelitové tašky. Slouží k nejrůznějším účelům, od nošení nákupů, vratných lahví a celé řady nejrůznějších předmětů. Jelikož jsou k vidění na ulicích vždy a všude, je potisk tašek jedinečná příležitost, jak přilákat pozornost. Za minimálních nákladů tak dosáhnete obdivuhodného efektu. Navíc igelitové tašky mají dlouhou životnost, takže vaše jméno či logo tak může být na očích veřejnosti denně po dlouhou dobu. Lidé si tak určitě vtisknou to co vidí do paměti a při rozhodování o nákupu či objednávky služeb je to kladně ovlivní víc, než kdyby četli reklamní letáky či obsáhlé propagační materiály. Kromě igelitových tašek se to ovšem týká i tašek papírových nebo bavlněných.

Tašky na zakázku

Ještě větší a širší možnosti můžete mít u tašek šitých na zakázku. Reklamní tašky šité na zakázku mohou být vyrobeny a potištěny v souladu se zaměřením a stylem firmy a vhodně se s ní identifikovat. Můžete tak propagovat nejen svůj název a logo, ale například v rámci reklamní kampaně upozornit a pozvat širokou veřejnost na konané firemní akce. Vašemu požadavku a záměru může být přizpůsobena barevnost, střih a celkové provedení reklamních tašek, včetně potisku.

Zhotovení potisku

Veškeré požadavky na kvalitu zpracování a potisku splňují textilní tašky. Potisk na nich má dlouhou trvanlivost, barevnou stálost a výborné krycí schopnosti barev. V nabídce je potisk bavlněných reklamních tašek přímými barvami i plnobarevným rastrovým tiskem. Nejvíce se používá rozměr tašek 38×42 v gramáži 140 gramů. Maximální velikost tisku je 27×33 centimetrů.

Záruku dlouhodobé trvanlivosti a barevné stálosti vytištěného motivu splňuje zejména potisk tašek sítotiskem od http://reklamni-tasky.eu/potisk_tasek/