Stala se vám nenadálá událost v životě a vy potřebujete rychle peníze? Důvodů, proč rychle potřebovat vyšší nebo malý finanční obnos existuje mnoho a leckdy je nelze ovlivnit. Jak situaci řešit neví mnoho lidí. Někteří se rozhodnou požádat o půjčku v bance, ale nepřijatelné podmínky k poskytnutí úvěru a někdy i dlouhá čekací doba je odradí. Nebankovní sektory jsou vyhlášené svými vysokými úroky a často jednáním na hranici zákona. Půjčka mezi přáteli nebo dokonce rodinou nikdy nedělá dobrotu a často končí zničenými rodinnými vztahy nebo ztrátou přátel. Další možností, jak rychle přijít k penězům, je využití „zastavárny“. Hodně lidí má při slově zastavárna zažitou představu o zastrčeném krámku, kde se schází „pochybné existence“. Samozřejmě takové zastavárny existují, to však není případ společnosti DoZastavy.cz.

Profesionální přístup

Pokud vlastníte majetek vyšší hodnoty, můžete ho ve společnosti nechat zastavit. Po telefonickém objednání se s vámi pracovník sejde v elegantní kanceláři, kde vše diskrétně projednáte. Zástava nemovitostí, automobilů, starožitností nebo luxusních hodinek probíhá rychle a své peníze můžete mít během pouhých 15 minut. Odborní profesionálové s mnohaletými zkušenostmi váš majetek ocení a sepíší s vámi smlouvu. Diskrétní a lidské jednání je pro ně prioritou.

Co budete potřebovat?

Kromě majetku, který chcete dát do zástavy, potřebujete platný občanský průkaz nebo cestovní pas. Při zástavě majetku, který není váš, potřebujete podepsanou plnou moc od majitele. Informace o zastaveném předmětu můžete společnosti poslat ji dříve, předejdete tak zbytečným komplikacím a celý proces značně urychlíte.

Výkup hodinek

Vlastníte více hodinek a jsou pro vás zbytečným luxusem, který nyní nepotřebujete? Společnost DoZastavy.cz umožňuje také výkup hodinek známých luxusních značek. Tato možnost vám rychle pomůže z tíživé finanční situace.