Jste majitelem společnosti, potřebujete provést změny či změnit sídlo a nemáte dostatek času, nebo nevíte, jak na změny ve společnosti? Obraťte se na odborníky, kteří vše vyřeší za vás. Patří mezi ně i společnost ONLINEINVEST, která zajistí a připraví potřebné dokumenty, jež jsou pro změny a jejich ohlášení konkrétním úřadům požadovány. Objednatel obdrží potřebné dokumenty k podpisu a následně zaměstnanci společnosti zajistí provedení změn a jejich zápis do rejstříku obchodního i živnostenského a na daňovém úřadu.

U jakých změn vám ONLINEINVEST pomůže? Jedná se o změnu sídla společnosti, změnu obchodního jména, jmenování či odvolání jednatele, jmenování či odvolání prokuristy, změny osobních údajů společníků či jednatelů nebo změny ve způsobu řízení jednatele.

Změna sídla společnosti

Pro tuto změnu je potřeba rozhodnutí jediného společníka/valné hromady, doklad prokazující souhlas vlastníka nebo nájemní či podnájemní smlouva na jméno dané společnosti. Vidíte, že změna sídla společnosti je snadná a vy si s ní nemusíte dělat starosti a nemusíte z ní mít strach. Cena za služby obsahuje vypracování rozhodnutí společníka/valné hromady, přípravu souhlasu vlastníka se sídlem, ohlášení změny na Živnostenském úřadu, podání návrhu na zápis do Obchodního rejstříku elektronickou formou, úhrada soudního poplatku, který se váže k zápisu změny, ohlášení změny na příslušném Finančním úřadu, kontrola nového výpisu z Obchodního rejstříku a informace k převzetí výpisu ke změně sídla společnosti, případné jeho následné zaslání na předen udanou adresu.

Adresa společnosti může být na konkrétním místě, nebo se může jednat i virtuální sídlo společnosti, jež se nachází na prestižních místech. Díky tomu se zvýší image společnosti.