Zajišťování úklidových prací je vždy jednodušší, když máte po ruce profesionální úklidovou techniku. Práce je pak odvedená kvalitně a podstatně rychleji. Nákup úklidové techniky nenechávejte náhodě, ale obraťte se na specializovaného dodavatele, který vám umožní pořídit vyspělou úklidovou techniku na úrovni. Předním dodavatelem úklidové techniky v ČR je firma Unikont Group s.r.o. Nabízí moderní techniku pro úklid vnitřních i venkovních prostorů.

Venkovní úklidová technika

Mezi nejlepší stroje pro úklid venkovních prostorů patří Multicara. Jde o kompaktní vozidla a nosiče nástaveb, které využijete pro širokou škálu činností. Využívají se především ve stavebnictví, zahradnictví, k likvidaci odpadu aj, Vozidla jsou velmi přizpůsobitelná a může za to možnost využití více než 100 druhů nástaveb. Multikáry, jak se těmto vozům lidově říká, jsou pověstné svou kvalitou, jde o německou značku Multicar a výroba jejích vozů je založena na více než 80 letech zkušeností.

Vnitřní úklidová technika

Úklid vnitřních prostorů je ve firmách vždy jednodušší řešit profesionální technikou a pokud jí ještě nedisponujete, můžete to jednoduše změnit. Skvělou možností jsou scrubmastery. Jde o mycí stroje, které důkladně vyčistí tvrdé hladké podlahy. Vhodnější jsou pro menší prostory a vzhledem ke svým kompaktním rozměrům se s nimi dobře manipuluje i ve stísněných prostorách. Scrubmaster je lehký, má skládací rukojeť a snadno ho tak přepravíte na potřebné místo. Můžete ho dobíjet ze standardní elektrické zásuvky a to díky integrované nabíječce. Ačkoliv se může zdát stroj robustní, snadno s ním vyčistíte oblasti kolem krajů a to díky praktické vystupující hlavě diskového kartáče. Práce s tímto strojem ušetří mnoho času. Pokud ještě používáte mopy nebo hadry na podlahu, tento stroj přinese velkou úsporu času i námahy.

Investici do profesionální úklidové techniky vždy oceníte, objednejte ji u odborníka, který se v úklidové technice vyzná nejlépe, společnost Unikont Group s.r.o.