Většina lidí ve městech i na venkově má kolem domu plot. Přítomnost plotu kolem domu má několik důvodů a většina souvisí s bezpečím. Někdo chce mít na zahradě psa, což ovšem bez plotu nelze, další se zase bojí o svoje bezpečí, a tak buduje kolem domu bariéru. Plot vám zajistí také dostatek soukromí v domě i kolem něj, přes plot už je totiž výrazně komplikovanější cokoli zahlédnout a případně komentovat.

Vyberte si vhodný plot

Záleží čistě na každém, jaký druh oplocení si vybere, někdo se zaměřuje především na designovou stránku, dalšího zajímá spíš životnost a údržba plotu, pro dalšího je nejdůležitější ochrana soukromí a zajištění bezpečnosti. Praktické betonové ploty jsou vhodné pro všechny uvedené případy, nejen, že jsou designově velmi povedené, díky kvalitnímu betonu, ze kterého jsou vyrobené, se pochlubí dlouhou životností a odolností vůči klimatickým i mechanickým vlivům. Kdo potřebuje oplocení, o které se nemusí vůbec starat, které mu vydrží dlouhá léta a bude i hezky vypadat, volí betonový plot.

Pro soukromí i na efekt

Betonové oplocení se skládá z betonových sloupků a plotových dílců, sami si můžete vybrat dekor plotu, jeho barvu, výšku i tvar zakončení. Každý plot je díky tomu originál. Nejste si jisti, jak půjde betonový plot k vašemu domu? Vyzkoušejte jeho vzhled nasimulovat v on-line konfigurátoru. Zadejte parametry vybraného plotu a nechte si zobrazit vizualizaci betonového plotu kolem vzorového domu, můžete tak vyzkoušet nejrůznější varianty a vybrat si v klidu tu, která vás nejvíce zaujme. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Pokud vám ani on-line simulace nestačí, přijďte se podívat do vzorkové prodejny, kde si můžete betonové ploty prohlédnout na vlastní oči. Nechte si poradit, domluvte se na dopravě i odborné montáži a nechte si postavit betonový plot na klíč klidně v zimě.