Stavět dům vlastními silami je dnes již překonaný způsob, jak si zajistit nové bydlení. Ideální je přenechat veškeré starosti od vyřízení stavebního povolení až po předání hotové stavby na odbornících.

Stačí si vybrat v katalogu společnosti DDNK, který obsahuje 73 různých typů dřevěných i zděných domů včetně užitečných informací ohledně dispozic jednotlivých staveb, měsíčních provozních nákladů i celkové ceny za dům na klíč. Jedná se o nízkoenergetické domy, jejichž hlavním efektem je maximální úspora energie, která se dociluje díky kvalitním technologiím a materiálům. Vybrat si můžete buď zděný dům nebo dřevostavbu. Každý z těchto typů má své přednosti a hlavně jsou ukázkou současného moderního bydlení.

Zděné domy

Volbou nízkoenergetického zděného domu získáte dosud nepoznané možnosti, jak výrazně ušetřit energii. Mimořádná kvalita těchto staveb je zaručena především díky používaným materiálům, jako je například pálená cihla Porotherm. Jejími hlavními vlastnostmi je pevnost, spolehlivost a výborná izolace. Jsou vhodné i ze zdravotního hlediska, splňují přísné protipožární požadavky nejvyšší úrovně A1 a také mají jedinečné parametry ohledně propustnosti vlhké vzdušnosti. Kvalita celé konstrukce nízkoenergetických zděných domů je průběžně prověřována spokojenými klienty v Česku i v řadě vyspělých evropských zemích.

Dřevostavby

Rovněž dřevostavby nabízí společnost DDNK na klíč. V porovnání s jinými stavebními systémy můžete na provozu dřevostavby ušetřit každý měsíc zajímavou částku, kterou si vylepšíte rodinný rozpočet. Firma DDNK nabízí i optimální financování spočívající ve správném nastavení hypotečního úvěru, v jehož rámci můžete každým rokem získat jednu hypoteční splátku zpět. K tomu ještě můžete výhodu legálního daňového odpočtu v každém roce ve výši jedné průměrné měsíční hypoteční splátky. Celkem tak můžete získat tímto způsobem částku 250 až 570 tisíc korun. Společnost stále umí 100% financování, což vám ušetří mnoho starostí a vy se tak můžete pouze těšit na své nové bydlení.