Dluží vám zákazník za vytohovenou zakázku a splatnost faktury již dávno uplynula? Půjčil jste kolegovi, který změnil zaměstnání a slehla se po něm zem? Půjčili jste kamarádovi, který najednou dělá mrtvého brouka? Dlužníků v České republice přibývá a bohužel mnoho z nich nechce svou situaci nijak řešit, strká hlavu do písku, schovává se a žije stylem: „Ono to nějak dopadne“ a spoléhají se, že jejich věřitel nad jejich dluhem mávne rukou zejména, když se jedná o nízkou částku. Pokud nechcete čekat na zdlouhavé vyjádření soudů, které zpravidla přijde, až po několika měsících, využijte služeb vymáhací agentury, která dlužníka vyhledá a pohledávku z něj vymůže rychleji a efektivněji.

Výhody vymáhací agentury

Najmutím vymáhací agentury se zbavíte všeho stresu, který vymáhání dluhů způsobuje. Ušetříte také mnoho času, který můžete využít efektivněji. Vymáhací agentury, jakou je také Seraf International s.r.o., pracují profesionálně, ale efektivně. Sami dlužníka vypátrají a konfrontují ho v místě jeho bydliště. Při vymáhávání pohledávek jsou důrazní a nekompromisní, proto mají velké procento úspěšných klientů a v tomto tvrdém obchodě se drží na špici již 15 let. Pohledávky agentura vymáhá nejen po fyzických osobách, ale také právnických a vy jen čekáte na své peníze.

Nechce se vám čekat?

Nechce se vám čekat, než pracovníci agentury, kteří pracují v anonymitě, vašeho dlužníka naleznou a začnou s vymáháním? Odkup pohledávek je další službou, kterou Seraf International s.r.o. nabízí. Nezískáte celou částku, ale drtivou většinu a své finance máte hned k dispozici. Záleží jen na vás pro kterou variantu se rozhodnete. Pokud si nevíte se svou pohledávkou rady, neváhejte kontaktovat pracovníky agentury a společně jistě najdete řešení, které vám bude plně vyhovovat.