Banky nejsou jedinou institucí, která vám může půjčit peníze. Kromě rodinných příbuzných a přátel jsou vám k dispozici i nebankovní instituce. Ta funguje na podobném principu, jako klasická půjčka, ale má trochu jiné podmínky. Není tak náročná na papírování, nabízí možnost půjčení nižší částek. Lehčí podmínky a možnost individuálního splácení je u některých společností vykoupena vyšším úrokem.

Vyberte si půjčku na míru

Orientovat se na trhu s nebankovními půjčkami je pěkný oříšek. Společností je spousty a každá láká na svoji výhodnou půjčkou. Někdy je však za možností předčasného splácení ukrytá celá řada podmínek, které dělají z výhodné půjčky noční můru. Existuje však portál, kde se srovnává pouze nebankovní půjčka. Na webových stránkách naleznete kompletní seznam všech ověřených a kvalitních bankovních i nebankovních půjček. Máte tak jistotu, že si půjčujete za férových podmínek, které jsou předem stanovené. Víte kolik si půjčujete, na jak dlouho a kolik na konci zaplatíte.

Nebankovní půjčky jsou bez omezení

Výhodou nebankovní půjčky jsou nulová omezení. Možnost půjčit si má každý, třeba i osoba vedená v registru dlužníků. Nejčastějšími zákazníky nebankovní půjčky jsou studenti, maminky na mateřské dovolené, důchodci nebo rodiny, které řeší nečekané výdaje. Právě na nenadálé události jsou nebankovní půjčky skvělé. Během pár chvil a bez zbytečného protahování získáte potřebné finance na opravu auta, pračky nebo pořízení jiných potřebných věcí do domácnosti. Rychlou půjčku bez registru využijete v momentech, kdy vám chybí pár stovek do výplaty.

Nebankovní půjčka má celou řadu výhod oproti klasické půjčce od banky. Vždy se však podívejte na podmínky a zvažte své možnosti splácení, abyste se nedostali do finančních potíží a dluhové pasti.