Zájemci o koupi ojetého automobilu či motocyklu mohou využívat nejen tradičních autobazarů, ale i mnohem efektivnější auto-motoinzerce. Najdete ji na internetovém serveru PodejAUTO, kde si můžete vybrat mezi jednotlivými kategoriemi. Máte-li zájem o motocykl, pak využijte nejjednoduššího způsobu, kterým je hledání v kategorii „bazar a inzerce motorek“. Tato motoinzerce nabízí motocykly známých a oblíbených značek jako je Yamaha, Suzuki, Ducati a mnoho dalších. Výhodou pro všechny zájemce je, že online bazar motorek lze využívat bez jakýchkoliv poplatků či jiných omezení.

Jak hledat?

Pokud se nechcete probírat záplavou inzerátů, zvolte ten nejjednodušší a nejrychlejší způsob. Zadávejte přímo to, o co máte zájem. To znamená, že zadáte například „Ducati 848“, „bazar motorek“, „motorky od 15 let“ a podobně. Také je možné využít rozšířeného vyhledávání a hledat podle hesel typu „původ ČR“, „motorka od 1. majitele“ a podobně. Vyhněte se chybám, které se při hledávání často vyskytují. Jedná se o psaní obecných dotazů ve stylu „prodám motorku“, „koupím motorku“ a podobně. Tímto způsobem snížíte počet nalezených inzerátů a může snadno přijít o výhodný prodej či koupi motorky.


Užitková vozidla

Užitkové vozidlo neboli dodávka je velice praktický dopravní prostředek sloužící k přepravě materiálu, menšího nábytku či elektrospotřebičů z obchodu domů. K řízení dodávky stačí řidičské oprávnění skupiny B, neboť tato vozidla spadají do kategorie do 3,5 tuny. Rovněž dodávku můžete výhodně pořídit na internetovém serveru ProdejAUTO. Najdete zde spoustu nabídek na prodej skříňových dodávek, valníků, dodávek s plachtou atd. K nejvyhledávanějším patří dodávky Ford Transit TDCi, Fiat Ducato JTD nebo Sprinter CDI.

Jak hledat v kategorii „autobazar dodávky“

K usnadnění a urychlení hledání v kategorii dodávky na prodej zadávejte přímo to, o co máte zájem. Nestačí jen obecná hesla typu „koupím dodávku“, ale raději napište například „minibus Ford Transit“, „dodávky Ford“, „nejlevnější dodávky“ nebo „transit bazar“. Také můžete využít rozšířeného hledání podle „roku výroby dodávky“, „výbavy“ nebo „původu dodávky“.