Mnoho turistů tvrdí, že vody Jaderského moře omývající břehy Chorvatska a jeho nesčetných ostrovů, patří k nejčistším v Evropě. Můžete se o tom přesvědčit sami, když letos zvolíte jako místo své dovolené tuto krásnou zemi a cesta do chorvatska se pro vás změní ze sna v realitu. Volit může z různých variant dopravy, ale většina Čechů dává přednost pohodlí cestování vlastním vozidlem. Můžete si tak zvolit trasu a časový rozvrh výhradně podle sebe a nebýt závislí na cestovních kancelářích nebo dopravcích. Díky dálničnímu spojení můžete být u moře i za 10 hodin, ale vyplatí se nespěchat a neriskovat. Odměnou vám budou krásné pláže, azurové moře, výhoda jazykové příbuznosti Chorvatů a velký výběr ubytovacích možností.

Jak nejlépe sehnat ubytování

Do Chorvatska se můžete vypravit i před předchozího zajištění ubytování. Ovšem mnohem klidnější budete, když se ubytování zarezervujete v dostatečném předstihu. Klid a jistotu vám pomůže zajistit internetový portál Ubytování v Chorvatsku, kde najdete pestrou nabídku ubytovacích kapacit. Jedná se o největší ubytovací portál obsahující hotely, penziony, apartmány i kempy. Nejen perfektně vybavené hotely či apartmány, ale i dovolená levně se dá v tomto katalogu zajistit. I v těch nejznámějších letoviscích narazíte na velmi levné nabídky ubytování. Větší příležitost však budete mít v méně známých destinacích, kde si ovšem užijete více klidu a menších davů turistů. Daleko širší nabídka ubytování je pochopitelně v době mimo hlavní letní sezónu.

Jak se v portálu orientovat

Nejprve se musíte rozhodnout, který chorvatský region budete chtít letos navštívit. Pak bude pro vás samotné hledání již velmi snadné a rychlé. Do příslušné kolonky portálu zadáte konkrétní region spolu s termínem, v jakém chcete dovolenou trávit a nakonec uvedete počet osob. V krátké době pak můžete očekávat nabídky hotelů, penzionů či apartmánů. Pokud si některou z nabídek vyberete, můžete si udělat obrázek o jejím umístění v krajině a vnitřním vybavením díky videoprezentaci, což je poslední novinka portálu Ubytování v Chorvatsku. Největší výhodou portálu je možnost komunikace přímo s majitelem ubytovacího zařízení.