Rozhodli jste rozšířit Váš pneuservis o možnost mytí v automyčce a nyní se porozhlížíte po trhu, kterou vybrat? Bezkontaktní myčka od společnosti BKF CarWash patří k tomu nejlepšímu, co nynější trh nabízí.

Výhody samooblužných automyček od BKF CarWash

Samoobslužná automyčka od společnosti BKF CarWash byla navržena tak, aby odpovídala potřebám mytí v menších a středně velkých obcích. Často jsou požívány jako doplňkové služby nejen již zmíněných pneuservisů, ale také stanic technické kontroly a čerpacích stanic. Bezkontaktní automyčky jsou často k vidění u venkovských provozoven či provozoven u prodejen v menších městech. Automyčky získávají na čím dál větší oblibě a velký podíl na tom nese také skutečnost, že klienti rádi spojují více služeb v jednu. Je pro ně mnohem pohodlnější vyřídit například v pneuservisu nejen opravu vozidla, ale také natankování potřebných pohonných hmot. Automyčky disponují pěti základními a jedním bonusovým mycím program. Všechny do jednoho se postarají o důkladnou očistu a odstranění nánosů prachu i špíny. Mycí programy v sobě obsahují předmytí s turbo postřikem, základní mytí, oplach, voskování, závěrečný oplach a postřik ráfků. Více informací o jednotlivých mycích programech se dovíte zde bkfcarwash.cz. Rozhodnete-li se pro pořízení automyčky od společnosti BKF CarWash, získáte plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou podle projektu společnosti BKF CarWash.

Proč používat právě automyčky BKF CarWash?

Vaši klienti mohou čerpat výhody nejen ze samotného mytí, ale také z mnoha bonusových služeb. Automyčky BKF CarWash disponují jednou z nejkomplexnějších nabídek platebních systémů. Zatímco u mnoha jiných automyček jsou zákazníci nuceni platit hotovostně, společnost BKF CarWash nabízí klientům možnost bezhotovostní platby. Tento trend k nám přichází ze západní Evropy a je dnes velmi ceněn také v České republice. Velmi oblíbený je rovněž BKF věrnostní program. Ten umožňuje dobytí BKF karty přes webový prohlížeč a je vynikajícím řešením především pro majitele služebních vozidel.