Máte nějaké finanční rezervy a přemýšlíte, jakým způsobem je uložíte? Banka, nákup dluhopisů či nemovitostí nebo investice do kryptoměr vás nelákají. A co investovat do drahých kovů? Tyto komodity jsou velmi často opomíjené, přestože zlato a stříbro byla uznávaná platidla po celá tisicíletí. V současné době patří mezi měnové kovy, které nelze znehodnotit a ani nepodléhají inflaci. Nelze je totiž uměle vyrobit. Při velké inflaci získávají tyto kovy velkou kupní sílu. Neztrácejí na své původní hodnotě.

Na koho se při nákupu obrátit?

Pokud jste se rozhodli i vy do drahých kovů investovat a přemýšlíte nad tím, koho oslovit, kontaktujte https://www.auportal.cz/. Společnost AuPortal patří v České republice mezi velmi významné obchodníky, kteří se zabývají investicemi do zlata a stříbra. Společnost je registrována u puncovního úřadu a je přímým partnerem dodavatelů, mezi něž patří Münze Österreich, Banco de Mexico, Perth Mint, Heraeus Hanau, ČNB nebo Česká mincovna. To je jistota přímého prodeje veškerých produktů.

Vzhledem k tomu, že společnost disponuje velkými dodávkami a velkým objemem obchodů, může nabídnout svým zákazníkům velmi přijatelné ceny. Nabízí možnost výběru a přímého odkupu veškerého nabízeného zboží. Výhodou je i vaše anonymita, která je při nákupu zajištěna.

Vybírat můžete z celé řady zlatých a stříbrných mincí i slitků. Na své si přijdou i sběratelé mincí, neboť společnost nabízí i velké množství mincí sběratelských a to z celého světa.

Mezi zajímavosti patří investiční zlatá mince RAJKA QUEENSLANDSKÁ.

Investiční zlatá mince VICTORIA’S RIFLEBIRD (RAJKA QUEENSLANDSKÁ)

Rajka queenslandská patří mezi endemické druhy a spatřit bychom ji mohli pouze na severovýchode Queenslandu. Také je spojována s ostrovem Nová Guinea, na němž používají místní kmeny její přenádherné perutě jako platidlo. Také bývají nošeny jako ozdoba při celé řadě kulturních obřadů.

V nabídce je pouze limitovaná edice této mince, která činí pouze 5 000 kusů pro celý svět.