V dnešní době je ochrana majetku brána poměrně vážně. Ta tam jsou doby, kdy jsme se nemuseli bát zamykat dům či auto. Současná situace je skvělou příležitosti pro zloděje.

05

Zabránit krádežím a zabezpečit svůj majetek je samozřejmostí. Mnoho zabezpečovací systémy jsou však příliš nákladné na pořízení a provoz. Existuje však schůdné řešení, které ochrání váš objekt a majetek. Fotopast na ochranu majetku je skvělou volbou, jak si za poměrně málo peněz pořídit skvělou ochranu majetku.

Fotopast je ověřené zařízení

Fotopast je na trhu již celou řadu let. Běžně se používá myslivci nebo přírodovědeckými pracovníky, kteří zkoumají zvěř v přirozeném prostředí. Jako zařízení pro ochranu majetku je fotopast používaná krátce, přesto sbírá samé superlativy.

Fotopast je podobné zařízení jako digitální fotoaparát. Navíc však obsahuje čidlo, které zaznamenává okolní pohyb. Jakmile se změní teplota v okolí nebo je zaznamenán pohyb, čidlo spustí kameru a ta pořídí fotografii či videozáznam. Fotopasti na ochranu majetku jsou vybaveny GSM modulem, který odešle pořízenou fotografii na mobilní telefon či email. O svém majetku máte přehled téměř v reálnem čase.

Důvody proč si pořídit fotopast k ochraně majetku

  • nízké pořizovací náklady
  • dlouhá životnost a vysoká odolnost
  • komunikace v reálném čase
  • možnost přisvícení neviditelným LED bleskem
  • pořizování snímků i během noci
  • dlouhá výdrž baterie

Fotopast je skvělou alternativou k běžným kamerovým systémům. Pořizovací náklady jsou nižší a kvalita zabezpečení na stejné úrovni. V případě, že přemýšlíte nad ochranou svého majetku, fotopast je skvělou volbou ať už jako hlavní bezpečností prvek nebo jako doplněk.