Doporučujeme

Hledáte originální doplňky pro svůj outfit? Pořiďte si šperky z minerálů

Vhodně zvolené šperky doladí každý outfit. Pokud chcete být originální, volte šperky vyrobené z minerálů nebo drahých kamenů. Každou ženu potěší nádherné náušnice, přívěsek nebo náramek. Muži se mohou ozdobit originálním náramkem.

Šperky pro ženy

Každá žena se ráda ozdobí nějakým šperkem, který dokonale doladí její outfit. Může se jednat o doplněk pro sportovní oblečení, oblečení do zaměstnání nebo pro společenskou událost.

  • Náušnice

Jak zvolit vhodné náušnice? Hledisek je celá řada. Můžete vybírat podle tvaru obličeje, podle stylu oblékání, barvy vlasů nebo třeba podle účelu, ke kterému jsou náušnice určené. Pokud chcete volit barvy minerálů pode vlasů, tak blondýnky mají výhodu, neboť k nim ladí téměř každá barva. Nádech výjimečnosti jim však může propůjčit modrý akvamarín nebo zelený jadeit. Pokud hledáte náušnice pro brunetky, můžete volit sytou červenou, fialovou nebo tmavě modrou barvu, tu má třeba lapis lazuli. Majitelky černých vlasů se mohou ozdobit náušnicemi ve světle růžové barvě – třeba růženínem a zrzky by měly sáhnout po zemitých tónech.

  • Náhrdelník

Tady je potřeba vzít v potaz nejen barvu, ale také délku. Ta by měla být v souladu s oblečením. Do výstřihu se hodí délka kratší. Ke svetru nebo roláku může být zase náhrdelník delší.

  • Náramek

I tady je možností výběru celá řada. Někdo vybírá náramky z minerálů podle jejich účinků, další podle barev a jiný zase podle toho, co mu padne jako první do oka.

Šperky pro muže

Mezi pánskými šperky vyráběnými z minerálů hrají prim náramky. Velké oblibě se těší láva, která bývá doplňována dalšími minerály. Patří mezi ně malachit, jaspis, tygří oko, topaz nebo třeba serpentin.

E-shop MAGIE PŘÍRODY

Pokud ještě doma žádný šperk vyrobený z minerálů nemáte, zavítejte do e-shopu magieprirody.cz. Kromě minerálních šperků si zde můžete pořídit také krásné doplňky do bytu a celou řadu dalších originálních věcí.