Každý zloděj se teď bude mít před vaším majetkem na pozoru, pokud využijete cenově dostupné fotopasti, která je v závěru k nezaplacení. Krom toho, že vám dá v klidu spát, její provoz vás nestojí prakticky nic.

Jak uvést do chodu?

Každá fotopast funguje na klasickém principu použití baterií. Je tedy v provozu na základě osmi klasických AA baterií, které jsou často dodávány s výrobkem. Fotopast dokáže kromě pořízení fotografií, zaznamenávat také videa o délce jedné minuty, díky čemuž můžete ze svého pozemku naprosto vyřadit nevzhledné „hlídací kamery“, které jsou navíc finančně náročné na provoz.

Naproti tomu fotopast je inteligentní „hračkou“, která je aktivována spuštěním PIR čidla, a to pouze ve chvíli, kdy zaznamenává pohyb člověka či zvířete. Nemusíte se tedy bát, že by fotopast zaznamenávala hluché snímky a videonahrávky. Veškerá data jsou pak uložena na klasickou a cenově dostupnou SD kartu, která se nachází ve fotopasti, a kterou lze opakovaně používat.

Pro veřejnou správu, vědce, myslivce, podnikatele, ale i běžné fyzické osoby

Fotopast není jen výsadou myslivců, kteří chtějí mít pod okem množství škodné zvěře, která se právě teď pohybuje na daném území. Stejně tak snadno poslouží například podnikatelům, autobazarům a celkově je využívána v externím prostředí všude tam, kde se nachází majetek bez dozoru celou noc. Instalace se provádí na vyvýšené místo, v lese jsou to samozřejmě stromy. Díky své khaki barvě je pak tento přístroj těžko dohledatelný. Tak například každý zloděj se prvně zaměřuje na budovy, aby mohl zneškodnit kamery, než něco ukradne. Pokud budete mít fotopast, můžete ji snadno zamaskovat tak, že ji zloděj nenajde. Kromě toho fotopast disponuje nočním viděním, díky čemuž později policie snadno zloděje identifikuje. O všem dění vás tato věcička umí bezprostředně obeznamovat, a to za pomocí emailu, anebo MMS fotografie.