Vlastníte automobil, a tušíte, že v něm dřímá o něco větší potenciál, než se dere na povrch? Tak jej trochu popožeňte chiptuningem. Uvidíte, že díky němu ve vašem voze probudíte skrytou sílu, a ještě navíc budete schopni ušetřit nějakou tu kapku paliva navíc.

Zvýšení výkonu

Profesionální zásah do vašeho vozu umožní během jediné chvilky navýšit výkon vašeho vozu. Stačí jen vědět, na koho se obrátit. Nejlepší volbou je vždy certifikovaný odborník, který potřebuje jen pár chvil pro neinvazivní zásah do automobilu, a během chvilky ve vašem voze ožijí noví koníci a sníží se jejich apetit.

Na koho se obrátit?

Pokud přemýšlíte o tom, že byste svému vozu tuto péči skutečně dopřáli, děláte dobře. Jen je zapotřebí vědět jak na to, a to umí jen skuteční odborníci. Nejlepší je vždy ten, který je držitelem certifikátu. Takoví odborníci jsou schopni neinvazivně zasáhnout do motoru a během chvíle z něj vyždímat naprosté maximum díky tuningu motoru.

Chiptuning

Za celým tímto kouzlem, které se s vaším automobilem stane, stojí metoda zvaná chiptuning, tedy zásah do softwaru řídící jednotky vašeho automobilu, která ovlivňuje právě výkon a spotřebu vozu. Díky chiptuningu se dá docílit snížení spotřeby a zvýšení výkonu. Chiptuning je navíc natolik sofistikovaný úkon, že lze veškeré úpravy, které byly na vozidle provedeny kdykoliv navrátit do původního stavu.

Jedině profesionálně!

Pokud by se vám do vašeho motoru začal montovat někdo, kdo této problematice nerozumí, hrozilo by, že by byl váš motor poškozen. Je to nejčastěji dáno minimem zkušeností, ale především absencí potřebného vybavení. Bezpečné zvýšení výkonu vám provedou pouze specializované firmy s dostatečnou certifikací, které vám dodají jasný přehled v grafech, protokolární výstupy a zálohu dat, aby mohlo dojít k navrácení do původních hodnot kdykoliv.