Často hledáte to správné místo, kde budete bydlet? Jdete z podnájmu do podnájmu, ale nikde to není vaše. Místo, kde si budete moci udělat, co jen budete chtít. Pokud je pro vás ideálním místem Mladá Boleslav, pak pro vás máme to správné místo k bydlení. Ta nejlepší adresa, žádané místo a spousta možností.

Prestižní adresa

Mladá Boleslav je neodmyslitelně spojována s automobilkou, která přináší řadu příležitostí k zaměstnání. Disponuje také nejžádanějším místem pro bydlení. Byty mladá boleslav jsou na prestižní a žádané adrese, což všichni jistě ocení. Byty na ulici Dukelská jsou v nejlepší lokalitě města a aktuálně jsou tyto byty k  prodeji. Kromě jiného je adresa snadno přístupná centru a i tak nebudete bydlet v místě, kde je ruch velkoměsta. Bydlení je zde příjemné a pohodlné.

Mladá Boleslav je žádanou oblastí, kde můžete bydlet a to také díky tomu, že spojení s Prahou nebo Libercem je velmi dobré a tak můžete zde dojíždět do práce a bydlet přitom v klidném místě, kde nebudete muset řešit ruch velkoměsta. Původní zděný dům, který byl postaven ve třicátých letech minulého století, prošel celkovou rekonstrukcí. Původem byly byty připraveny pro pracovníky místního soudu.

Zbrusu nové domy

Díky důkladné rekonstrukci, která probíhala „od podlahy“ byly zrenovovány všechny stropní a podlahové konstrukce. Vsadilo se také na renovaci rozvodu vody a plynu, kanalizace a elektrorozvodů. Dům dostal novou střechu, je zároveň také zateplen, což ocení nájemníci v zimě. Podle současných norem se instalovalo také požární zabezpečení.

Důraz byl při rekonstrukci kladen na kvalitu a i díky tomu si můžete zajistit to opravdu nejlepší bydlení. Bydlení jako takové je tou nejlepší investicí, kterou můžete udělat, proto neváhejte a vsaďte na bydlení mladá boleslav. Najdete zde všechno, po čem jako spokojení majitelé bytů toužíte.